Kasım 28, 2022

Ebeveynlerin Tercihi 2022'nin En İyi 10 Akıllı Çocuk Saati

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , Çocuğunun her anını takip etmek isteyen ebeveynlerin tercih ettiği akıllı saatler farklı özellikleriyle birbirinden ayrılsa da olmazsa olmaz özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor. Bunların başında gelen GPS özelliği çocuğun nerede olduğunu görebilmeye yardımcı olduğundan ailelerin rahat etmesini sağlıyor. Bir başka dikkat edilmesi gereken özellik ise sesli ve yazılı çift yönlü iletişim kurabilme. Bu özellik sayesinde telefonu olmayan veya telefon kullanmaya yaşı el vermeyen çocukların aileleriyle iletişimde kalması kolaylaşıyor. Bu özelliklerin dışında bir diğer önemli nokta ise su geçirmezlik. Çocuğun kullanımına uygun olacak şekilde su geçirmez özellik bulunması el yıkama veya sulu ortamda kullanma gibi durumlarda sorun yaşamayı engelliyor.
Kaynak

Akıllı Çocuk Saati Fiyatları

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , Çocuk akıllı saat çeşitlerinin en büyük işlevi de çocukların nerede olduğunu görebilmeyi sağlayan GPS özelliğidir. Ayrıca saatlerde belli bir kişi sayısıyla sınırlandırılan karşılıklı arama özelliği de bulunur. Bu özelliği sim kartlı çocuk akıllı saat modelleri ile kullanabilirsiniz. Bu nedenle kullanım sırasında bu özelliğe ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz sim kart destekleyen modeller arasından seçim yapmanız memnuniyetinizi artırır. Daha sonra dilediğiniz operatörden sim kart alarak cihaza yerleştirebilirsiniz. Güvenli bir arama listesi ile çocuğun iletişim kurabileceği kişiler tamamlandıktan sonra çocuğunuz cihazı rahatça kullanabilir. Akıllı saatlerde bulunan GPS sayesinde güvenli çit de oluşturabilirsiniz. Bu sayede park, okul, kurs, ev gibi yerler belirlenir ve çocuk belirlenen alanlar dışında olduğunda ebeveynlere bildirim mesajı ulaşır. 400 m ila 2000 m civarı bir alan oluşturulabilir. Adım sayar özelliği sayesinde çocuğun geçmiş yer bilgisiyle güzergahları da kontrol altında tutulur. Çocuk akıllı saati çıkardığında da ebeveynlere bilgi mesajı ulaşır. Ayrıca bazı çocuk akıllı saat özellikleri arasında bulunan görüntülü konuşabilme ve sesli mesaj gönderebilme özelliği de mevcuttur. Bunlar da İnternet erişimine açık olan her yerde yapılabilir. Bu akıllı saatlerin kameralı olması fotoğraf çekip göndermeyi de sağlar. Yine tüm saatlerde alarm özelliği mevcuttur. Tüm bu işlevlerin okulda, sporda veya kursta çocuğunuzun dikkatini bozmasından endişe ediyorsanız da sınıf modu ile telefona aramalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Hava durumu ve fitness özellikli saatler de bulunabilir. Fitness özelliği kalori takibini yapmanızı sağlar. Ayrıca çocuğunuz kendi spor aktivitelerini takip etmesini sağlayarak spora teşvik edebilir. Onların bu bilgilere ulaşması günlük yaşamını düzenlemesinde en büyük yardımcı olabilir. Ayrıca harici GPS takip cihazı kullanımına ihtiyacınız varsa modelleri detaylı olarak inceleyerek seçim yapabilirsiniz.
Kaynak

2022'nin En İyi 10 Akıllı Çocuk Saati Önerisi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , Çocuğunuzla her an iletişimde kalmak isteyen anne ve babalardansanız “Çocuklar için hangi akıllı saati almalıyım?” diye düşünebilirsiniz. Bu sorunun cevabı kesinlikle size bağlı. Çocuğunuzla iletişim kurmak için istediğiniz özellikleri belirlemelisiniz. Örneğin sesli konuşmak sizin için yeterli mi? Görüntülü konuşmayı tercih eder misiniz? Bu ve bunun gibi sorulara cevap vererek çocuğunuza alacağınız akıllı saati belirleyebilirsiniz. Sesli ve görüntülü konuşma özelliği olan, GPS konum bilgisi paylaşabilen ve güvenilir bir işletim sistemine sahip olan akıllı saatler çocukların güvenliği için en iyi saatlerdir. Siz de bu özelliklere dikkat ederek alacağınız saati belirleyebilirsiniz.
Kaynak

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , MAIL0,7171.2.165
Kaynak

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , https://www.spacetalkwatch.com/products/spacetalk-adventurer
Kaynak

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , Wiky watc 4plus aldım mennun kalmadım çünkü kendi programından başka bir yazılım ile çalışmamakta firmayı aradım malesef sadece kendi yazılımı ile kullanabilirsiniz dediler ve wiky watc 4g nin se tracker ile kullanılabildiğini bataryasının 700 mah oldugunu bluetooth kulaklık bağlanabildiğini söylediler acaba gerçekten doğru bir bilgimidir bu zira 1900 tl aldığım saat tam bir fiyasko çıktı yardımcı olursanız çok mennun olurum
Kaynak

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , BR30,7971.2.165
Kaynak

Çocuk takibi için akıllı saat tavsiyesi

çocuklar için akıllı saat tavsiyesi , BR20,5311.2.165
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.