Aralık 8, 2022

6 En İyi Şehir & Gezi (Tur) Bisikleti 2022

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Çukurlar ve engebeli yollar nedeniyle düz lastiklerin şehir içi yolcuların karşılaştığı en yaygın sorunlardan birisi olduğunu ve bunun oldukça sık rastlanılan bir işe geç gitme sebebi olduğunu söylemiştik . İşte bu bisiklet tam da bu noktaya çözüm bulmuş. Artık bu çukurlar bizim korkulu rüyamız değil! Aynı zamanda bir alüminyum şasiye sahip olan 21 vitesli bu model hem Zen Bike gibi bir firmadan ceo John Keoshgerian hem de Bicycle Habitat’tan Charles McCorkell için çok güzel bir özelliğe sahip olması nedeniyle en çok tercih edilen model olmuş ve top listeye konulmuş. Söz konusu kişilere göre bu bisikletin yarı katı lastiklerinin asla patlamayacağı güvence edilmiş. Keoshgerian’ın dediğine göre “Bu, şehir bisikletlerinde bir devrim”. “Bir lastiği pompalamakla uğraşmak istemiyorlarsa, bir Bianchi bisiklet oldukça iyidir.”
Kaynak

bisiklet tavsiyeleri 2022 En iyi fiyat / performans

Bisiklet tavsiyesi 2021 , İhtiyaçlarınıza en uygun bisikleti seçmek zor bir görev olabilir. İster işe gidip gelmek, formda kalmak ya da sadece kırsal bölgeyi keşfetmek isteyin, bisiklet bunu yapmak için mükemmel bir araçtır. Ancak, seçim yapabileceğiniz kafa karıştırıcı derecede büyük ve giderek artan sayıda farklı bisiklet türü vardır.hangi Bisiklet seçimini, kendi zevklerinize ve sürmek istediğiniz mesafeye ve araziye bağlı olarak bir performans bisiklet seçmeniz tavsiye olunur. Hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak birçok farklı bisiklet türü ve çok sayıda bisiklet vardır. daha detaylı bilgi için Bisiklet alırken nelere dikkat etmeliyiz yazıyı okumanızı tavsiye ederim
Kaynak

Güçlü Kadroya Sahip 2022'nin Hafif En İyi 10 Dağ Bisikleti

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Bisiklet sürmek bir çoğunlukla bir hobi olarak görülse de profesyonel olarak da kullanılıyor. Bu yüzden içeriğimizde dağ bisikletlerini karşılaştırarak en iyilerini bir araya getirdik.Dağ bisikleti tavsiyesi yapmadan önce kullanıcı yorumlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Çünkü kullanıcı yorumları o bisiklet hakkında bize en doğru bilgileri veriyor. Bu sayede dağ bisikleti önerisi yaparken seçim yapmanız daha kolay hale geliyor. Bu listemizdeki her bisikletin altında o ürünü kullananların deneyimlerini bulabilirsiniz.
Kaynak

Bisiklet tavsiyesi 1600-2400 TL arası – 2021

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Rica ederim. Altus Shimano’nun bir modeli. Şehir bisikleti için idare eder seviyede. Güvenle kullanılabilir. Lastiklerini bilmiyorum ama zırhlı yazıyor (anti puncture). Havasını lastiğin üzerindeki önerilen basınç seviyesi aralığında tuttuğunuz sürece çok nadiren patlatacağını tahmin ediyorum. Dikenler belki soru işareti oluşturabilir ama bu fiyattaki bisikletlerde üst seviye zırhlı lastik bulma imkanınız pek yok. Hele ki bu fiyat bandındaki dağ bisikletleri zırhlı lastikle gelmez, en dandik lastiği takarlar. Dağ bisikletine zırhlı lastiği sonradan almak gerekiyor. Bizim oradaki arazilerde adamın ayakkabısına batan türden dikenler var. Hiçbir zırhlı lastik fayda etmiyor. Mosso en azından 2250-2400 liralık bisiklete zırhlı lastik takmış. Fiyatı aralık yazdım çünkü liste fiyatından pahalı satan yerler var. Bisiklet arzı az olduğundan dolayı indirim bi yana pahalı satma başladı son bir senedir.Rica ederim. Altus Shimano’nun bir modeli. Şehir bisikleti için idare eder seviyede. Güvenle kullanılabilir. Lastiklerini bilmiyorum ama zırhlı yazıyor (anti puncture). Havasını lastiğin üzerindeki önerilen basınç seviyesi aralığında tuttuğunuz sürece çok nadiren patlatacağını tahmin ediyorum. Dikenler belki soru işareti oluşturabilir ama bu fiyattaki bisikletlerde üst seviye zırhlı lastik bulma imkanınız pek yok. Hele ki bu fiyat bandındaki dağ bisikletleri zırhlı lastikle gelmez, en dandik lastiği takarlar. Dağ bisikletine zırhlı lastiği sonradan almak gerekiyor. Bizim oradaki arazilerde adamın ayakkabısına batan türden dikenler var. Hiçbir zırhlı lastik fayda etmiyor. Mosso en azından 2250-2400 liralık bisiklete zırhlı lastik takmış. Fiyatı aralık yazdım çünkü liste fiyatından pahalı satan yerler var. Bisiklet arzı az olduğundan dolayı indirim bi yana pahalı satma başladı son bir senedir.
Kaynak

Oğlum için 24′ bisiklet önerisi ?

Bisiklet tavsiyesi 2021 , BR50,7511.2.165
Kaynak

Şehir/Tur Bisikletleri Rehberi ve Tavsiyeleri

Bisiklet tavsiyesi 2021 , MAIL1,0181.2.165
Kaynak

Katlanır Bisiklet Tavsiye (2020)

Bisiklet tavsiyesi 2021 , BR40,8591.2.165
Kaynak

En İyi Bisiklet Markaları ve Bisiklet Önerileri 2021 Dağ ve Şehir Bisikletleri

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Bisikletlerin çoğu insanın hayatında yeri büyüktür. Kimisi hem kendini rahatlamak hem de bedenini rahatlmak için bisiklet kullanırken kimi insanlar da profesyonel bir kullanım için bisiklet kullanmak istemektedir. Diğer yandan bisikletler fosil yakıtların zararlarını azaltmak ve doğayı desteklemek için de bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Avrupaya baktığımızda ise birçok ülkede bisiklet yollarına rastlıyoruz. Türkiye’de de bu durum Ankara’da ve İstanbul’da oluşmaya başladı. Her neyse hal böyle olunca birçok okurumuzdan hangi bisikleti almalıyım, dağ bisikleti önerileri neler, benim için en iyi bisiklet hangisi gibi sorularını görmeye başladık. Gelin hep birlikte sizin için en iyi bisiklet hangisiymiş bulmaya çalışalım!Bisiklet alırken dikkatli olunması gereken birkaç nokta bulunuyor. Bunlardan ilki
Kaynak

En İyi Şehir Bisikleti 2021

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Sıralamamızda kent içi ulaşım için yeterli olabilecek düşük bütçeli şehir bisikletleri gözetilmiştir. Kadın modeli kadro, lastik boyutu, fren, vites, çamurluk, bagaj ve fiyat gibi özellikleri dikkate alan bir sıralama ile yeni bisiklet alacaklara yardımcı olmayı hedefledik.
Kaynak

Dağ Bisikleti Tavsiyesi

Bisiklet tavsiyesi 2021 , Ham alüminyum malzemeyi, kendi bünyesinde bulunan döküm ve boru fabrikalarında işleyerek mamül haline getiren Korel Elektronik Sanayi ve Ticaret A. Ş. 2015 yılında alüminyum bisiklet ile bisiklet sektöründe kullanılan tüm alüminyum parçaların yerli imkanlarla üretimi için yeni bir yatırım kararı almıştır.Yerli bisiklet firması Salcano fiyat performans ürünlerine sahip. Kadro alüminyum kadroya sahiptir. Alüminyum kısımlar fiziksel olarak paslanmaz. Bisikletin ağırlığı yaklaşık 15,2 kg kadardır.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.