Oyun ve Ekipman

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus duyuruldu

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu

Nintendo resmi Pokemon kanalından serinin 25. yılına özel bir sunum gerçekleştirdi ve Pokemon: Legends Arceus başta olmak üzere bir çok açıklamaya imza attı. Şimdi gelin bu özel sunumda neler gösterilmiş kısaca bakalım.

Yeni Pokemon oyunları açıklamaldu

1996 yılına geri sayım yaptığımız ve Pokemon serisinin tarihini gösteren özel bir video ile açılış yapıldı. Bu videoda bunun bunun yanında Pokemon oyunlarının bunun yanında bu oyunlar için özel olarak tasarlanan aksesuarlara da yer verilmiş. Bu aksesuarlar içinde Wireless Link, USB Adaptör ve Ball Controller da dahil olmak üzere oynanışa etki eden bir çok yeniliği de göze çarpıyor. Tabi bu tarihsel zamanda tüm dünyayı etkisine alan Pokemon Go oyunu da es geçilmemiş. Kısa olaraksı festivalleri ile aksesuarları ile kitap ve filmleri ile aslında Pokemon markasının ne kadar etkili olduğunun da altı çizilmiş diyebiliriz.
Bu video ardından kısa bir sunum ile birlikte önceden açıklamalan yeni Pokemon Snap oyunu gösterildi. Araştırmalarımız için çöllere, ormanlık alanlara hatta su altına bile gideceğimiz bu oyunda bir nevi fotoğrafçılık kabiliyetlerimizi de sergileyeceğiz. Tabi çektiğimiz fotoğraflar için bir derece sistemi ve diğer oyuncularla paylaşabileceğimiz online bir işleyiş de olacak.

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu

Pokemon Brilliant Diamond ve Shining Pearl geliyor

Yapılan yeni açıklamalardan ilki Pokemon Diamond ve Pearl oyunlarının yeniden yapımı oldu. Pokemon Brilliant Diamond ve Shining Pearl olarak adlandırılan bu oyunun 2021 senesinin sonunda çıkacağı da belirtilmiş. Daha önce DS için çıkan oyunun yenilenmiş sürümü tabi ki Switch oyuncuları ile bir araya gelecek. Geliştirilmiş görsellik ve daha modern enerjikler ile birlikte aslında oyunun aslına sadık bir biçimde ele alındığını göze çarpıyor.

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu

Pokemon Legends Arceus açıklamaldu

Bu açıklamalardan sonra beklenen yeni Pokemon Legends Arceus oyunu da açıklamaldu. Açık dünya bir oynanışa sahip olan oyunda Pokemonların serbestçe dolaştıklarına tanıklık ediyoruz. Onlarla savaşabileceğiniz gibi gizlice gidip yakalama şansına da sahip olabileceksiniz. Tıpkı Pokemon Brilliant Diamond ve Shining Pearl oyunlarında olduğu gibi Pokemon Legends Arceus oyununun da Sinnoh bölgesinde geçeceği bilgisi verildi. Seriye yeni bir deneyim katacağı gösterilen Pokemon Legends Arceus oyunu 2022 senesinin ilk aylarında karşımıza çıkacak.

Açık dünya türündeki Pokemon Legends Arceus açıklamaldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu