Kasım 28, 2022

Akgün Aktar

Aktar zayıflama çayı , Instagram’da akgün aktar diye bir sayfadan zayıflama için bitkisel kür satın aldım. Ürünü kullandım ve hiçbir etkisi olmadı. Ben de sayfaya mesaj attım. Cevap bile vermediler. Yani ürün geliyor. Ancak içeriği ne belli değil. Müşteri memnuniyeti hiç yok zaten. Ürünü sattıktan sonra müşteriye cevap bi…Yaklaşık bir ay önce aldığım 5-10 kilo garantili Akgün Aktar zayıflamaya çayı bir aylık kullanım sonucu sıfır eksi. Şikayetimi firmaya iletmek için mesaj yazdığımda direk engellediler bir de aile fotoları falan güya güven telkin etmeye çalışıyorlar.

Çayın tadı zaten kötü ötesi bir de olumsuz tek yo…
Kaynak

Aktar Amca

Aktar zayıflama çayı , Aktar Amca’dan çay aldım fakat kargoyu alamadım. Sonradan kargoyu almam için birisi aradı icraya vereceğim sizi diye almadınız diye avukatlarla görüşün diye sonra ben ürünü tekrar aldım fakat bana gönderdikleri ürün küçük kavanozda içinde ne olduğunu bilmediğim bir şey geldi 2 adet. Daha sonra aktar…Aktar Amca’dan çay aldım fakat kargoyu alamadım. Sonradan kargoyu almam için birisi aradı icraya vereceğim sizi diye almadınız diye avukatlarla görüşün diye sonra ben ürünü tekrar aldım fakat bana gönderdikleri ürün küçük kavanozda içinde ne olduğunu bilmediğim bir şey geldi 2 adet. Daha sonra aktar…
Kaynak

Aktar Diyarı Çay Fiyatları ve Ürünleri

Aktar zayıflama çayı , Aktar Diyarı 1 kg Yaprak Ihlamur Aktar Diyarı 500 gr Yaprak Ihlamur
Kaynak

Kısa Sürede Zayıflatan En İyi 25 Bitki Çayı Tavsiyesi

Aktar zayıflama çayı , Fazla kilolardan kurtulmanıza yardımcı olabilecek çaylardan bir tanesi de yerba mate çayıdır. İçeriğindeki “mateine” bileşeni sayesinde metabolizmayı hızlandırır ve vücut ısısını yükselterek normalden daha fazla kalori yakılmasını sağlar. Bu sayede yağ yakımını hızlandıran yerba mate çayı, kilo kaybını hızlandırır. Ayrıca yerba mate çayı, tokluk hissini uzatarak iştahı kontrol altına alır.Yapılanbir araştırma düzenli olarak yerba mate çayı tüketen kişilerin tüketmeyenlere kıyasla daha fazla kilo verdikleri gözlemlenmiştir. Ancak hamilelerin ve emziren annelerin yerba mate çayı tüketmeleri önerilmez. Ayrıca yerba meta çayının bazı kişilerde mide bulantısı, kusma, baş dönmesi ve kalp çarpıntısı gibi yan etkilere neden olabileceği ifade edilmektedir.Yerba mate çayı hazırlarken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta suyu yapraklarla birlikte kaynatmamaktır. Mate yapraklarını kaynamış ve 3-4 dakika oda sıcaklığında dinlenmiş olan suya atın. Daha sonra 2-3 dakika çayın demlenmesini bekleyin. Çayın tadı acı gelirse bir miktar bal veya süt ilave edebilirsiniz.
Kaynak

Modern Aktar %100 Doğal Bitkiler

Aktar zayıflama çayı , Beyaz çay, moringa, biberiye, kiraz sapı, mısır püskülü, ıhlamur çiçeği, limon kabuğu, portakal kabuğu, tarçın, açlık otu, yeşil çay, avokado yaprağı, mate yaprağı, kişniş, kuşburnu, defne yaprağı
Kaynak

 

Bitkisel Zayıflama Çayları ve Fiyatları

Aktar zayıflama çayı , Aktar ürünleri arasında sunduğumuz zayıflama çayları pek çok etkiyi sizlere sunacaktır. Bunlardan bir tanesi de iştah kesici özelliğe sahip olmalarıdır. Başka bir deyişle tokluk hissi vererek bu çayları tüketen kimselerin daha fazla yemek yeme arzusunu bariz şekilde azaltacaktır. Bu da elbette gün içerisinde çok daha az miktarda kalori alımı manasına gelecek ve hem kilo alımını durduracak hem de kilo vermek adına asıl dikkat edilmesi gereken unsur olan yeme içme düzenini zayıflama çayları sayesinde tutturmak mümkün olabilecektir. Bu sayede diyetteki istikrarı korumak da çok daha kolay hale gelecektir.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.