Oyun ve Ekipman

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam’de yayınlandı

Viking temalı gerçek zamanlı strateji oyunu Ancestors Legacy için ücretsiz bir sürüm yayınlandı. Steam üzerindeki adıyla Ancestors Legacy Free Peasants Edition, tamamen oynaması ücretsiz. Ana oyunun belli bir bölümünü içinde barındıran yapım, oyunculara almadan önce bir deneme şansı veriyor. Geçen senelerda ağır ağır ortadan kaybolan oyun demoları, geri geliyor! Özellikle Viking temasını seviyorsanız ve kültürleriyle alakalıyseniz, çok lezzetli bir oyun olduğunu da söylemekte yarar var.

Ancestors Legacy Free Peasant Edition, tamamen ücretsiz

Ancestors Legacy, orta çağın acımasız savaş alanlarında bir grup savaşçıyla muzaffer olma çabası verdiğiniz bir yapım. Gerçek zamanlı strateji ve Viking temasının müthiş uyumuyla bi hayli keyifli, yer yer zorlayıcı fakat bir o kadar da tatmin edici bir yapımdır. Vikinglerin dışında Anglo-Sakson, Alman ve Slav kabileleri olarak da oynayabiliyorsunuz. Savaşçılarınızı eğiterek, köyünüzü genişleterek ve düşmanlarınızın kamplarını yağmalayarak “Hail to the King of the North!” naraları atabiliyorsunuz. Ancestors Legacy, genel anlamda bi hayli iyi bir RTS oyunu olmakla birlikte Viking kültürünü müzikleri ve dizaynıyla çok iyi işlemiş bir oyundur. Steam’de yayına giren bu ücretsiz sürüm ise, oyuna para vermeden önce girip deneyerek, tadına bakarak satın alım kararını vermeniz için yayınlanmış.

Ancestors Legacy ücretsiz sürümü Steam'de yayınlandı

Son zamanlarda oyunlar için demoların yeniden yayınlanmaya başladığını gördük. Bu her zaman olduğundan daha sevindirici çünkü COVID-19 sebebiyle gelen oyunlara hep bir korku ile bakar, tedbirli yaklaşır olmuştuk. Geliştiricilerin hayatları da en az bizimki kadar zorlaştı ve bu oyunlara yansıyor ne yazık ki. Şimdi deneyip, alıp almamak hususunda çok net kararlar verebileceğiz.

Ancestors Legacy Free Peasant Edition, içinde dört tek oyunculu görev, 17 çok oyunculu haritası ve oynanabilir dört fraksiyon içinde yer alıyor. Hem çok oyunculu, hem de tek oyunculu modlarını destekliyor. Gerçekten ücretsiz olmasıyla birlikte bi hayli iyi bir sürüm olduğunu söylemek gerekiyor. Eğer oyunu hiçbir ücret vermeden denemek isteğe göre, mağaza sayfasını ziyaret edebilir, Steam üzerinden indirebilirsiniz. Peki sizler bu yeni ücretsiz sürüm ve artmakta olan oyun demoları ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu