Oyun ve Ekipman

Anthem’in fişi tamamen çekildi, Anthem Next iptal edildi

Anthem’in fişi tamamen çekildi, Anthem Next iptal edildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Anthem’in fişi tamamen çekildi, Anthem Next iptal edildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Anthem’in fişi tamamen çekildi, Anthem Next iptal edildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Anthem’in fişi tamamen çekildi, Anthem Next iptal edildi

Bioware yaptığı açıklama ile Anthem Next projesinin de iptal edildiğini açıkladı. Şu aralar yeni Mass Effect ve Dragon Age 4 gibi oyunları geliştirmekte olan Bioware şifrketinın bir süredir üzerinde çalıştığı Anthem Next projesi böylelikle rafa kalkmış oldu. 

Anthem Next projesi de iptal edildi

Anthem bildiğiniz gibi büyük bütçeli bir yapım olmasına karşın bir o kadar da büyük bir hayal kırıklığını bununla birlikte getirmişti. Aslını söylemek gerekirse E3 2018 fuarında oyunun sunumuna girdiğimizde ne kadar sıkıntılı ve ruhsuz bir oyun olduğundan da bahsetmiştik. EA Games biraz da göz göre göre bu projenin sonunu getiren fitili de aslında erken çıkartmakla ve oyunun çehresini değiştirmekle getirmiş oldu. 

Anthem ve bu oyunu bir nevi yenileyecek olan Anthem Next ile alakalı son kez iki hafta önce bir haber ortaya çıkmıştı aslında. Bu haberde EA Games’in proje ile ilgili düşündüğünü ve son kararı vermek üzere olduğunu öğrenmiştik. Anlaşılan yapılan bir dizi görüşme ve planlamanın ardından bu projenin sürdürilmemesi gerektiği kararı alınmış. Nitekim yapılan resmi açıklamaya incelediğimizde da bu kararın kendileri için zor ve bi hayli üzücü olduğu da belirtilmiş. Yapılan bilgilendirmede bunun bunun yanında 2020 senesinin zorluğundan ve evden çalışma düzeninden dolayı bazı fikirlerin hayata geçirilemediğinden de bahsedilmiş. En son da Anthem topluluğuna teşekkür edildiğini göze çarpıyor. Bioware resmi sitesinden yapılan bu açıklamaya buraya tıklayarak varabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu