Oyun ve Ekipman

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi açıklandı

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi bilgisi verildi

Assassin’s Creed Valhalla Wrath of the Druids genişleme paketinin 29 Nisan 2021’de çıkacağı resmi oalrak bilgisi verildi. Ubisoft yaptığı bilgilendirmede bugünden bu yana 8 Nisan’a kadar sürecek olan Ostara Festivali’nin de ayrıntı kısmını paylaşımı yaptı. Yapılan açıklama ve genişleme paketinin özellikleri şu biçimde;

Assassin’s Creed Valhalla genişleme paketi 29 Nisan’da çıkacak

Ostara Sezonu’nun ilk güncellemesi Ostara Festivali, oyuncuları Ravensthorpe’un özel bir alanında 8 Nisan’a kadar sürecek olan bir oyun içi etkinliği keşfetmeye davet ediyor. Aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli Paskalya temalı şenlikler sunulacak:

  • Yerleşim alanı dekorasyon etkinliği.
  • İçme, okçuluk ve dövüş mini oyunları.
  • Üç yeni karakter görevi: Eivor, Yumurta Avı ile Mayıs Kraliçesi kutlamalarının tadını çıkarabilir ve yerleşim alanını gece ruhlarına karşı koruyabilir.
  • Üç yeni yetenek: Fearless Leaper, Eivor’un düşmanların tepesine ustaca atladığı bir saldırı gerçekleştirmesini sağlar. Raven’s Loot ve Loot Food kabiliyetleri ise, uzaktan yahut yakın mesafede savaşırken Eivor’un ganimet toplama verimliliğini artırır.
  • Yerleşim alanı dekorasyonları ve özelleştirme ögeleri gibi özel ödüller.
[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/6FVwZbPgFGU” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Ostara Festivali’ne ulaşabilmek için, oyuncular İngiltere’ye ulaşmalı ve Grantebridgescire yahut Ledecestrescire hikâye bölümlerinden birini tamamlamalıdır. Oyuncular yerleşim alanını ziyaret ettiğinde festival otomatik olarak aktif hale gelecektir. Mayıs Kraliçesi etkinliğine erişmek için, oyuncuların yerleşim alanı 3. düzeyye ulaşmış olması gerekir.

Bugünden bu yana oyuncular, Eivor’un teçhizat görüntüsü görsel özelleştirme ile değiştirebilecekler. Bu, daha çok şekil değiştirme yahut oyun içinde “Change Appearance” olarak bilinmekte. Eivor yalnızca görsel olarak özelleştirildiği için esas teçhizat ve zırh özellikleri değişmeden kalır. Bu da oyuncuların ekipman setlerine sadık kalmalarına ve içlerindeki Viking’i kendi stilleri ile serbest bırakmalarına olanak tanır. Bir teçhizat parçası yahut silah olduğunda, Ravensthorpe’daki Demirci ziyaret edilerek o eşyanın görseli aynı bölümde bulunan başka bir eşyaya gümüş karşılığında uygulanabilir.

Assassin’s Creed Valhalla topluluğunu kutlamak için oyuncular; Altair’in Kıyafeti, Yule Ekipman Seti ile kozmetik eşyaları ve 300 Opal’i ücretsiz edinecekler. Ödülleri elde etmek için Animus Mağazası’na erişmeleri gerekir.

Assassin's Creed Valhalla Wrath of the Druids çıkış tarihi açıklandı

Gelecekteki iki güncelleme, Ostara Sezonu’na aşağıdakiler dahil daha fazla içerik ekleyecek:

  • Mastery Challenge: İkinci bir güncelleme, Assassin’s Creed Valhalla’nın temel dövüş mekaniğine yeni bir oyun modu ekleyerek tekrar oynanabilirliği yüksek bir savaş deneyimi getirecek. Yerleşim alanına bir Üstat geliyor. Kendisi, Eivor’un Üstat rütbesine artması için onu eğitir ve çeşitli zorlukları aşmasını sağlayarak ona ilham verir.
  • ilave ödüller

29 Nisan’da yayına girecek olan Wrath of the Druids’te oyuncular İrlanda’ya seyahat ederek eski ve gizemli bir Druid kültünün gizemlerini çözmek için kullanıcılarını takip edip sırlarını keşfedecekler. İrlanda mitlerini ve halk bilimini yakında zamandan inceleyip İrlanda kralları içinde nüfuzlarını artırırken perili ormanlar ve göz kamaştırıcı alanlarda savaşmaları gerekecek. Wrath of the Druids genişletmesi bağımsız olarak 24,99 avro karşılığında satın alınabilir. Oyuncular genişletmeye şu anda 39,99 avro karşılığında sunulan Sezon Kartı ile de ulaşabilir. Sezon Kartı bunun bunun yanında; Assassin’s Creed Valhalla Gold, Ultimate ve Collector’s sürümlerinin bir parçası olarak yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu