Oyun ve Ekipman

Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi

Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi

Back 4 Blood çıkış tarihi yapılan yeni bir açıklamayla bu seneın sonbahar aylarına ertelendi. Left 4 Dead geliştiricilerinden gelen yeni yapım, bu seneın ertelenen oyunlar kervanına katıldı. Geliştirici Turtle Rock, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile erteleme nedenini ve yeni çıkış tarihini açıkladı.

  • Bkz: Back 4 Blood sinematik açıklama fragmanı

Back 4 Blood çıkış tarihi 12 Ekim’e ertelendi

Geçen yıl olduğu gibi bu sene da çıkacak oyunlardan erteleme haberleri gelmeye sürdürmekte. İlk kez 18 Haziran 2021’de çıkması hedeflenen oyun şimdi sonbahar aylarına ertelendi. Left 4 Dead geliştiricilerinden gelen yapım, bunun yanı sıra oyun ile benzer özellikler taşıyor. Dört kişi co-op olarak zombilere karşı mücadele etmemiz gerekiyor. Bu zombiler içinde farklı sınıflar, türler yer alıyor.

Stüdyo yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer veriyor:

“Turtle Rock Studios, Back 4 Blood’u en iyi formuna getirmek için çok sıkı çalışıyor. Bu nedenle takımın biraz daha zamana ihtiyacı var. Back 4 Blood’u 12 Ekim 2021 tarihinde yayınlayacağız. Devam eden destekleri için topluluğumuza teşekkür ediyoruz ve bu yaz yaşanacak açık betayı sizlerle paylaşmak için heyecan duyuyoruz.”

Back 4 Blood çıkış tarihi ertelendi

  • Back 4 Blood kapalı beta fragmanı

Oyuncular aracılığıyla hayal kırıklığı ve tepkilerle karşılansa da, her erteleme haberi aklımıza Cyberpunk 2077’yi getirmiyor değil. Bu nedenle Back 4 Blood  çıkış tarihi ertelenmesi haberi, aslında oyunun geleceği için iyi bir gelişme. Sonuçta oyuncular, bitmemiş veya yarım yayınlanmış bir oyunu oynamak yerine birkaç ay daha beklemeyi tercih edecektir.

Back 4 Blood oyunu ile ilgili

Turtle Rock Studios aracılığıyla Unreal Engine 4 oyun motoru teknolojisiyle geliştiriliyor. Evolve, Left 4 Dead gibi oyunlarla tanıdığımız geliştiricinin özellikle Evolve tarafında karanlık bir geçmişi var. Evolve’u istedikleri kadar geniş bir kitleye ulaştıramadıkları için bir süre sonra oynaması ücretsiz yapmışlar, sonra da sunucuların fişini çekmişlerdi. Bu sefer yayıncı olarak Warner Bros. Interactive Entertainment ile birlikte çalışarak geliştirdikleri yeni oyunlarını geniş kitlelere ulaştırmaya çalışıyorlar. Back 4 Blood çıkış tarihi güncellenmiş haliyle 12 Ekim 2021 olarak değiştirildi ve bu tarihte PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S ve PC platformlarında yayına girecek.

  • Bkz: Epic Games Store bataryanızı öldürüyor olabilir

Epic Games Store üzerinde satışa sunulan oyun 249,00 TL fiyatıyla standart sürümü, 375,00 TL fiyatıyla da Lüks Sürümünü içeriyor. Fiyatlarıyla dudak uçuklatan oyun şu anda ön sipariş edilebilir durumda. Sizler de oyunla alakalı görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu