Kasım 28, 2022

Bebek Burun Spreyi ve Damlası Uygun Fiyatlarla

Bebek burun damlası ve spreyi ürünleri, bebeğinizde soğuk algınlığının neden olduğu burun tıkanıklığını gidermek ve önlemek için size ve bebeğinize en uygun çözümleri sunuyor. Serum fizyolojik adı verilen tuzlu su damlalarının yanı sıra, bebek burun spreyi ve pediatrik sinüs yıkama kiti gibi çeşitli burun hijyeni ürünlerini kullanarak alerji, nezle veya solunum yolu enfeksiyonlarının neden olduğu burun tıkanıklıklarını açmak için bebeğinize destek olabilirsiniz. Bebek burun damlası ve spreyi ürünleri burun kanallarındaki ve sinüslerdeki fazla mukusun temizlenmesini sağlayarak bebeğinizin daha rahat nefes almasına yardımcı olur.Bebeklerin sağlıklı gelişimi için uyku çok önemlidir. Rahat ve kaliteli bir uyku için ise doğru nefes alabilmek gerekir. Anne bebek ürünleri arasında bulunan ve özellikle sağlık alanında en çok ihtiyaç duyulan bebek burun temizleyicileri, rahat bir uykunun önünü açar. Sadece uyku kalitesi açısından değil, nezle veya grip gibi rahatsızlıklarda da doktor tavsiyesi doğrultusunda damla ve spreyler kullanılabilir. Bebek sahibi olan ailelerin bebek bakım çantasında bulunması önerilen burun aspiratörleri, bazı koşullarda hayat kurtarıcı olduğundan bittiğinde yenilenmelidir. Bebeğiniz için birbirinden farklı bebek burun damlası ve spreyi modeli arasından ihtiyacınıza uygun olanı belirleyerek ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz!
Kaynak

OtriNatura Çocuk & Bebek Burun Spreyi 15 ml

OtriNatura Kids, nemlendirici ve yumuşatıcı etkisi olan hint yağı içeren, çocukların kullanımı için tuz konsantrasyonu optimize edilmiş (%0.74) doğal izotonik deniz suyudur. 10

Soğuk algınığı ve alerji gibi durumlara bağlı burun tıkanıklığında fazla mukusu ve alerjen parçacıkları yıkama yoluyla uzaklaştırarak burnu nazikçe temizler. Burun akıntısını azaltıp incelterek burundan uzaklaştırmasına yardımcı olur. Kurumuş ve tahriş olmuş burun mukozasını nemlendirir.10

Doz ayarlı yapısıyla kontrollü püskürtme ve uygulama kolaylığı sağlar.10

Kaynak

Coldmer Bebek Doğal Deniz Suyu Bebek Burun Spreyi

Bebek Odası Tüm Ürünler ? Bebek Odası
Kaynak

Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi 100 ml Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları

Filtrele
Bugün Kargo (2)DistribütörPttAvm (5)Amazon (1)Trendyol (20)Çiçek Sepeti (4)GittigidiyorN11Hepsiburada

Kaynak

Burun Spreyi Çeşitleri & Markaları

Burun spreyi kullanmadan önce mutlaka burnunuzu temizlemeniz gerekiyor. Doğru bir kullanım açısından burun içerisini temizledikten sonra spreyi çalkalamayı da unutmamalısınız. Daha sonra işaret ve orta parmağınızı spreyin püskürtme aparatına, baş parmağınızı ise şişenin altına yerleştirerek en rahat şekilde kullanım sağlayabilirsiniz. Eğer ürünü bebek ve çocuklarda kullanacaksanız seçeceğiniz çeşidin buna uygun olmasına da özen göstermeniz gerekiyor. Burun spreyi bebek ve çocuk çeşitlerini, en uygun dozajları ve kullanım sıklığını doktorunuza danışabilirsiniz. Ürünün kullanımından önce birkaç defa dışarıya sıkarak tam performansla püskürttüğünden emin olmanız gerekiyor. Aksi halde olması gerekenden daha az miktarda ürün gelebilir veya bu ürünü miktarını tamamlamak için gerekenden fazla ürün kullanabilirsiniz. Ayrıca uygulama esnasında dik durmanız ve başınızı hafifçe öne eğmeniz gerekiyor. Öncelikle uygulama yapmadığınız burun deliğini parmağınızla kapatıp burnunuzdan düzenli nefesler alabilirsiniz. Ürünün tamamen içerde kalması için nefes verme işlemini de ağzınızdan yapmanızda fayda var. Bu yöntemler ile spreyinizi doğru şekilde uygulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm çeşitlere ve burun spreyi fiyatlarına ise kategorimizden göz atabilirsiniz.
Kaynak

Bebeklerde Burun Tıkanıklığı

Büyük ve tıkayıcı bir mukus varsa özellikle bebek emme ve uyumada zorluk çekiyorsa önce serum fizyolojik damlatmak sonra gerekirse aspiratörle almak gerekebilir.Spreyler damlalara göre daha fazla basınç ile buruna sıvı püskürtür. Bazıları yenidoğan döneminden itibaren kullanım için uygun olsa da spreyler çoğunlukla 3 aydan büyük bebekler ve bazıları da 3 yaş üstü çocuklar için uygundur. Spreyin basınç ve içeriğinin bebeğiniz için uygun olduğunu kontrol edip kullanmalısınız. Serum fizyolojik içeren veya daha yüksek konsantrasyonda tuz içeren burun spreyleri de mevcuttur. Yüksek tuz içerenlerin yenidoğan bebeklerde fazla kullanımı tuz dengesini bozabilir. Deniz suyu içerenlerde burun mukozasını desteklediği düşünülen eser elementler (Bakır, Manganez, Sülfür, Çinko, Magnezyum, vb.) bulunabilir. İlaç içeren burun spreylerinin doktor tavsiyesi olmadan bebek ve çocuklarda kullanılmaması gerekir.
Kaynak

Sterimar Deniz Suyu

STÉRIMAR™ ve STÉRIMAR™ Bebek ürünlerini ihtiyacınız olduğu veya doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca her bir burun deliğine günde iki ila altı kez (veya daha fazla) kullanmanızı tavsiye ediyoruz.STÉRIMAR™ ve STÉRIMAR™ Bebek, vücudunuzdaki hücrelerle aynı konsantrasyona sahip saflaştırılmış deniz suyu çözeltileridir. Bu nedenle herhangi bir rahatsızlık ihtimali son derece azdır.
Kaynak

Burun Açıcı Damla ve Sprey Fiyatları

Burun tıkalı ve kuru olduğunda fonksiyonlarını düzenli olarak yerine getiremez. Fonksiyonlarını yerine getiremeyen burun, sağlıksız bir vücudun da habercisi demektir. Çünkü nefes yollarımız yeteri kadar açık ve gerekli nemliliğe sahip olmadığında vücudumuz yeteri oksijeni alamaz. Vücudumuza yeteri kadar oksijen girmediğinde kandaki oksijen miktarı azalır, bu da birtakım hastalıkların doğmasına sebebiyet verir. Çocuğunuzun burun tıkanıklığı tüm aileyi gece boyu uyanık tutabilir. Bu da tüm aile için huzursuz bir sabah ve yorgun geçen koca bir gün demektir. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin günlük burun temizliğinde ve burun mukozasının nemlendirilmesinde burun açıcı ürünler kullanılmaktadır. Burun açıcı ürünlerin solunumda önemli rolü vardır, solunan havayı nemlendirir ve ısıtır. Burun açıcı ürünler burnun ihtiyacı olan nemi sağlayarak; tıkanıklığın giderilmesine ve zararlı bakterilerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Geceleri yaşadığınız burun tıkanıklığı uyku düzeninizi ve ileriki dönemlerde kalp sağlığınızı bozar. Burun açıcı ürünler özellikle geceleri rahat nefes almanızı sağlayarak güne dinç ve zinde uyanmanızı sağlar. Kırmızı beyaz Eczane’de bulunan uzman hekimlerce onaylanmış, burun açıcı ürünleri kolayca sipariş verebilir, güvenle kullanabilirsiniz.
Kaynak

n11.com

Artık konumunuzu seçerek size özel indirimlerden
yararlanabilir, siparişinizi aynı gün teslim alabilirsiniz.
Kaynak

Bebeğime burun spreyi kullanayım mı?

Anne-bebek ihtiyaçların için şehrindeki firmaları incele, ücretsiz fiyat teklifi al.
Kaynak

Sterimar Baby Deniz Suyu Burun Spreyi 100 ml : Amazon.com.tr: Bebek

0-3 YaşBebek ve çocuklar için %100 doğal deniz suyu spreyi.STERIMAR Baby’nin püskürtücü ucunu özenle bebeğinizin burun deliğine yerleştiriniz.Püskürtücü uca kısa süreli basınç uygulayınız.Bebeğinizin burnunu silmeden önce fazla sıvının dışarı akması için bekleyiniz.Aynı işlemi diğer burun deliği için ce tekrar ediniz.Püskürtücü ucu sabunlu su ile temizleyip durulayınız ve kurulayınız.Her burun deliğine günde 2-6 kez uygulayınız.Gerekli olduğunda uygulama sıklığı artırılabilir.
Kaynak

Burun Sağlığı Ürünleri Uygun Fiyat

Kaynak

BEBEKLERDE BURUN TIKANIKLIĞI

Sağlıklı bebeklerde bu işlemler yeterlidir. Fakat bebek nefes alıp verirken burnundan ses geliyorsa, uykuya dalmakta zorlanıyorsa, uyurken sık sık uyanıyorsa, emerken bırakıyor ve ağlıyorsa burun temizliğinin yapılması gerekir.  
Kaynak

Biomir Bebek Burun Spreyi

Özellikleri : BİOMİR Bebek Burun Spreyi, deniz suyu mikrodifüzyonu olan çok hafif bir spreydir.%100 doğal ve izotoniktir. BİOMİR Bebek Burun Spreyi bebeklere özel olarak deniz ve eser elementlerin özelliklerini kullanarak geliştirildi.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.