Biyografi

Beste Uyanık Kimdir?

Beste Uyanık Kimdir?, Bu makalemizde Beste Uyanık Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Beste Uyanık Kimdir?

Beste Uyanık Kimdir?

CNN Türk televizyonunda Ekonomi ile ilgili Bülteni sunarken bir yandan ise Youtube’de açmış olduğu kanaldan sürekli paylaşım yapan sunucu Beste Uyanık kimdir? ayrıntısıyla birlikte yazmış olduğumuz bu özgeçmişi inceleyebilirsiniz.

Beste Uyanık Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Beste Uyanık, 06.03.1987 yılında İstanbul’da doğmuştur.İlköğrenimine İstanbul’da başlayan sunucu, liseyi tamamlayana kadar burada okuduktan sonra Amerika’ya gitmiş ve eğitimini burada sürdürmüştür.Amerika’da New York Üniversitesi’nin Grafik Tasarımı ve Ekonomi bölümününden mezun olan sunucu ardından ise yine New York’ta olan başka bir Üniversite’de Görsel İletişim Üzerine yüksek lisans yapmıştır.

2010 tarihinde Yüksek Lisansını tamamlamasının ardından oyunculuk eğitimleri almış isim, Amerika’da bir çok tanınan televizyon kanalı ile dergide çalışmıştır.2012 tarihinde temelli olarak Türkiye’ye dönmüş olan sunucu, döner dönmez ilk olarak diksiyon dersi ardından ise sunuculuk eğitimi almıştır.

Yetenekleri sadece sunuculuk, spikerlik ile sınırlı olmayan isim ayrıca Avrupa’da gerçekleştirilen bir çok araba yarışına katıldı.Yarış lisansı bulunan sunucu toplam 105 civarı araba yarışı organizasyonunda yer aldı.Bu konuda Yedi senenin vermiş olduğu tecrübeyle birlikte bilgi sahibi oldu.

Beste Uyanık Evli mi? Evet evlidir.Eşinin ismi Emir Ali Kapukaya’dır.

Halen CNN Türk’te çalışan sunucu, burada Özel Sektör ile Şehir Şehir Belediyeler programlarını sunmaktadır.Sunucunun çıkarmış olduğu 1 kitabı vardır.Kitabının adı Koca Bulma Sanatıdır.Kitap bir çok online kitap satan yerde ve mağazalarda satılmaktadır.196 sayfadan oluşan kitap 15-20 lira arasında bir fiyata sahip.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu