Oyun ve Ekipman

Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış

Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış

Geçen günlerde birkaç kullanıcı, Bloodborne PS5 sürümünün kütüphanelerinde listelendiğini dile getiriyordu. Haliyle oyunun hayranları yeni nesil sürümü için gözleri FromSoftware’e dikti fakat gelen açıklama pek mutlu edici olmadı. Hafta sonu, Twitter’daki bir kullanıcı Sony’nin yeni nesil konsolunda oyunun bir PS5 sürümünün olduğunu dile getirdi. Aşağıda da aktif üyenin konsolunda Bloodborne’un bir PlayStation 5 sürümünün listelendiğini görüyorsunuz.

Bloodborne PS5 sürümü için şuan için ümitlenmeyin

FromSoftware uzman mod geliştiricisi (60FPS modunu yapan kişi) Lance McDonald, Twitter’da bunu önceden PS5’inde fark ettiğini altını çizerek, olabileceken bir hata olduğunu dile getirdi. Yine de “Umrumda değil, lütfen biraz umutlanmama izin verin” diyerek ekledi. Aslını söylemek gerekirse uzun süredir beklenen ve oyuncular içinde konuşulan Bloodborne PS5 versiyonu, bir Fransız perakendeci aracılığıyla da listelenmişti. Bu olay da Eylül 2020’de yaşanmıştı. Daha önce PC ve PS5 için geleceği yer yer söylenen oyun için halen bu yönde resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin bir önceki günlerde gelen çıkan haberlere bakarsak, PC sürümü için biraz daha yüksek bir ihtimal olduğunu aktarabiliriz.

Bloodborne PS5 sürümü listelemesi bir hataymış

Eylül ayında listelenen Bloodborne PS5 sürümü, liste fark edildikten kısa süre sonra kaldırılmıştı ve ön sipariş veren kullanıcılar karşılığında hiçbir şey alamamıştı. Aslını söylemek gerekirse McDonalds’ın Bloodborne’a yaptığı 60FPS modu bazı şeyleri gözler önüne çıkarıyor. Geliştirdiği modun bu kadar büyük ilgi görmesi, hayranların oyunun yeni nesil konsolda yayına girecek bir sürümü için ne kadar heyecanlı olduğunu gösteriyor. Lance McDonald bu seneın başlarında modu tüm PS4 kullanıcıları için paylaşımı yaptı ve FromSoftware’in oyununun ilk kez sabit 60 FPS’te çalışmasını sağladı. Kullanıcılar, FromSoftware’in bu çabayı görmesini ve not ederek yeni nesil bir sürümle resmi hale getirmesini bekliyorlar. Tabi yapımcılardan Masaaki Yamagiwa’nın Sony’den ayrılmasından sonra bu hususta kesin bir şeyler söylemek çok zor.

Ayrıca PlayStation özel oyunlarıyla alakalı son haberler, PC kullanıcıları için hayli sevindirici. Sızıntılara göre God of War, Bloodborne, Uncharted Trilogy ve Ghost of Tsushima PC platformuna gelecek. Sony’nin açıklamalarına ve Days Gone’un PC portuna bakacak olursak, ihtimaller hiç de zayıf görünmüyor. Peki sizler Bloodborne PS5 sürümü ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu