Biyografi

Burak Birsen Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşında?

Burak Birsen Kimdir?, Bu makalemizde Burak Birsen Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Burak Birsen Kimdir?

Burak Birsen Kimdir?

Fox Tv’nin Hafta Sonundaki haberleri sunan iki sunucusundan biri olan ve farklı sunumuyla dikkat çeken sunucu Burak Birsen biyografisini yazımızın içinde bulacaksınız.Hemen detaylara göz atmaya başlayabilirsiniz.

Burak Birsen Kimdir? Nerelidir Kaç Yaşında?

1975 tarihinde Muğla’nın Bodrum ilçesinde doğan Burak Birsen, uzun süre Ankara’da yaşamış ve Eskişehir Anadolu Üniversitesini bitirmiştir.Meslek nedeniyle kariyerindeki en uzun süreyi Ankara ve İstanbul’da geçirmiş olan isim başta Trt olmak üzere, Ctv, Kanal D gibi televizyonlarda çalışmıştır.

2010 tarihinden sonra Fox Tv’de yer almaya başlayan isim o tarihten beri halen Fox Tv ekranlarında görev almayı sürdürmektedir.Hafta Sonu Haberleri ile genelde izlemiş olduğumuz isim, haberlere yapmış olduğu yorumlarla da farklılık yaratmaktadır.

2012 tarihinde tıpkı kendisi gibi Fox Tv’de çalışan ve muhabir olarak görev alan Gülşah İnce ile evlenmiş olan ismin bir tane kız çocukları bulunmaktadır.Kız çocuklarının ismi ise “Beren”‘dir.

Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Burak Birsen, Instagram hesabından da Beşiktaş ile ilgili arada bir paylaşımlar yapmaktadır.Kimdirkim com Beşiktaş maçlarınada giden isim özellikle Beşiktaş Şampiyon olduğunda büyük bir sevinç yaşamıştır.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu