Oyun ve Ekipman

Call Of Duty: Warzone ban dalgası

Call Of Duty: Warzone ban dalgası, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Call Of Duty: Warzone ban dalgası başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Call Of Duty: Warzone ban dalgası ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Call Of Duty: Warzone ban dalgası

Activision bir kez daha Call of Duty: Warzone dolandırıcılarını cezalandırdı. Geliştirici Raven Software, popüler battle royale oyununda 13.000 hesabı daha yasakladı. Call Of Duty: Warzone ban dalgası boyunca sürekli olarak olarak hilecileri engelliyor. Firma önceden de Call of Duty Warzone hile kullananlardan 20.000 kişiyi topluca engellemişti.

Call Of Duty: Warzone ban: Hilecilere geçit yok

Stüdyo, kimlerin hangi nedenten ban tükettiğine dair ayrıntılı bilgi vermedi, fakat bunun, Raven’ın ortadan kaldırmak istediği hile yahut başka bir kötü davranış şekili sebebiyle olduğunu varsayabiliriz. Geçen haftaki banlamanın ardından, Raven, çevrimiçi oyunda dolandırıcıları ve diğer kötü huylu oyuncuları ayıklamaya devam etme sözünü yerine getirdi.

Call Of Duty: Warzone ban dalgası

Warzone’da hilecileri ortadan kaldırmak, Raven ve Activision için devam eden bir savaş oldu. Stüdyo, bu seneın başlarında 300.000’den fazla hesabı zaten yasakladığını ve düzenli olarak yeni yasaklama dalgalarının geldiğini açıkladı.

Warzone’da milyonlarca oyuncu var. Bu büyüklük ve ölçekteki bir oyunda, diğer oyuncuların deneyimi mahvetmeye çalışan kötü niyetli oyuncular her zaman olacaktır. Ama yapımcı ve yayıncı firmalar da bunu engellemek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Activision, Warzone’dan gelen pislikleri temizlemekle meşgul. Şirket gelecekte aşağıdaki önlemleri uygulayarak bunu yapmaya devam edecek.

Warzone Ban sistemi daha da gelişiyor

  • Dahili hile önleme yazılımındaki geliştirmeler
  • Ek algılama teknolojisi
  • İzleme ve uygulamaya adanmış yeni kaynaklar ekleme
  • İlerleme hususunda düzenli iletişim güncellemeleri;
  • Hile sağlayıcıları için sıfır tolerans
  • Tutarlı ve zamanında yasaklar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu