Oyun ve Ekipman

Call of Duty Warzone takımından yeni rekor

Call of Duty Warzone takımından yeni rekor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Call of Duty Warzone takımından yeni rekor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Call of Duty Warzone takımından yeni rekor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Call of Duty Warzone takımından yeni rekor

Call of Duty Warzone oynarken eğer benim kadar beceriksizseniz bir yaşamını kaybettirmek yetebiliyor. Lakin eğer iyi bir oyuncuysanız ve sınırları zorlamayı seviyorsanız, işte size kırılmayı bekleyen yeni bir rekor. Aydan Conrad öncülüğündeki bir ekip, geçen hafta kendi rekorlarını kırarak Warzone’da bir maçta 162 yaşamını kaybettirmeyi başardı. Bunun üzerine de bi hayli iddialı açıklamalar yaptılar.

Call of Duty Warzone öldürme rekoru kırıldı

Ekibin önderi Aydan, Twitter’dan rekorun “ASLA kırılamayacağını” dile getiriyor. Verdansk’ta diğer üç oyuncuyla takım oluşturan Aydan önce bir helikopterle ve ardından yaya biçimde rakiplerini enteresan bir hızla öldürmeye başlıyor. Gulag’da biraz eğleniyor, nasıl olduğunu tahmin etmişsinizdir.

Kendisinin ve takım dostlarının, diğer oyuncuları nasıl bu kadar biçtiğini düşünüyor olabilirsiniz. Öncelikle oyunda çok iyi oldukları gerçeğini de bir elimizde tutarak, lobideki oyuncularla içinde bir uçurum olduğunu göze çarpıyor. Bu rekor, Warzone’da istatistik takip sitesi olan SBMM’ye göre bronz derecesinde bir lobide gerçekleşti.

Aydan rekorun asla kırılamayacağını iddia ederken, ekibi farklı şeyler deniyordu. Son kalan rakibi, öldürme sayısını daha da yükseltmek için müttefiklerini satın alma istasyonunda yeniden canlandırmaya ikna etmeye çalıştılar. Tabi kendilerinden kat kat yüksek derecede oyuncular aracılığıyla tokatlanmaktan sinirleri gerilmiş rakip, bu isteklerini kabul etmedi. Onlar da bunun üzerine daha fazla diretmediler ve öldürme sayısı 162’de kaldı. Tabi, bu rekoru bronz lobilerde kırmaları sürpriz olmadı. Zira kendi düzeylerinde 162 oyuncuyu aynı biçimde öldürselerdi, gün sonuna kadar en az 160 kişi aracılığıyla sunuculara rapor edilirlerdi. Biliyorsunuz, son haftalarda geliştirici önlemleri sıkı tutsa da oyunda hala hile kullananlar var. Eğer okumadıysanız “Call of Duty Warzone oynarken hile yapıyorsanız, yapmayın” haberimizi okumayı unutmayın.

Call of Duty Warzone takımından yeni rekor

Call of Duty: Warzone ile alakalı son haberlerde ise bir yayıncının, FaZe klanına girebilmek için yarattığı viral akımdan bahsetmiştik. Bunun bunun yanında hile kullanan 20,000 oyuncunun yagizlendiği ve mobil cihazlar için oyunun geleceği haberlerini de yapmıştık. Peki sizler Warzone oyunu ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir:
Call of Duty: Warzone kasma sorunu genel çözümleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu