Oyun ve Ekipman

Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı

Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı

Call of Duty: WWII Türkçe yama çıktı. Oyunun arayüzünü ve konusunu yüzde yüz Türkçeye çeviren yeni yama bugün yayınlandı. Kurulumunun ve kaldırılmasının basitliğiyle bi hayli iyi bir iş çıkartıldığını söylemekte yarar var. TG Yama ekibi aracılığıyla hazırlandı.

Call of Duty: WWII Türkçe yama kurulumu

Call of Duty: WWII Türkçe yama kurulumu itibariyle de bi hayli basit bir biçimde karşımıza çıkıyor. TG Yama aracılığıyla geliştirilen TGBox adlı yazılımla indirip kolay bir şekilde bir biçimde yükleyebilirsiniz. İndirme sayfasına buraya tıklayarak varabilirsiniz. Eğer TGBox programını zaten indirdiyseniz, güncelleme geldiğini göreceksiniz.

Bu program aracılığıyla yamayı yükleyebilirsiniz. Ayrıca siz yamayı yüklerken program otomatik olarak dosyanızın bir yedeğini alacak. Bunun yanında beğenmediğiniz takdirde yine aynı program üzerinden yamayı kaldırabileceksiniz. Kullanıcılara böyle bir kolaylık sağladıkları için TG Yama ekibini tebrik etmek gerekiyor. Şunu da söylemekte yarar var, Call of Duty: WWII Türkçe yama oyunun İngilizce dilinden çevrilmiş. Bu nedenle yamayı kurmadan önce oyunda İngilizce dilinin seçili olduğundan emin olun.

Call of Duty: WWII Türkçe yama yayınlandı

Ayrıca bu yama oyunun Steam ve 1.25.01 (7831931) korsan versiyonları ile uyumlu. Yine de tavsiyemiz korsandan uzak durmanız yönünde olacaktır. Oyunun senaryo modunu %100 Türkçe oynamak için yamayı indirip kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra Ayarlar > Ses kategorisindeki “Alt Yazılar” seçeneğini etkinleştirmeniz tavsiye ediliyor.

Call of Duty serisinin İkinci Dünya Savaşı’na dönüşü

Daha önce Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Advanced Warfare oyunlarıyla karşımıza çıkan Sledgehammer Games aracılığıyla geliştirilmiştir. Aynı zamanda Sledgehammer Games kurucuları önceden “Dead Space” serisinin oluşturulmasında büyük rol oynamıştır. Activision’dan tamamen bağımsız fakat şirketin tamamına sahip olduğu bu stüdyo, son kez Call of Duty: Black Ops Cold War oyununda da geliştiriciler içindeydı. CoD WWII ilk kez 3 Kasım 2017 tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlandı. Serinin uzun zaman sonra ikinci dünya savaşı temasına dönüşü olarak da nitelendirilebilir.

Tabi bu oyunun çıkışında DICE’dan gelen Battlefield 1’in tesirinin büyük olduğunun da altını çizmek lazım. Modern çağa ve ilerisine dayanan yeni oyunlar, oyuncu kitlesinin ilgisini çekmekte zorlandığından şirketlerin yeni hedefi ikinci dünya savaşına dönerek günümüz savaşlarına ağır ağır ilerlemek. Bugünlerde söylentiden ileriye gitmekte zorlanan Battlefield VI da konuşulmakta fakat halen ses seda yok.

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/sV3t86ukI0k” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

İlginizi çekebilir:
Call of Duty Warzone’da Neo-Nazi sembolü
Ekmek ile Warzone oynayan oyuncu
Black Ops Cold War satın alırken yakalanan suçlu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu