Oyun ve Ekipman

Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Call of Duty WWII Vanguard için 2021’de çıkacak serinin yeni oyunu olması söylentileri dolaşıyor. Gerek CoD gerekse Battlefield cephesinde uzak gelecekte geçen savaş oyunları pek sevilmedi. Durumlar bu şekilde idrak edince BF1 ve CoD WWII ile oyuncular aradıkları türle hasret giderirken EA ve Activision da bu husustan derslerini aldılar. Bu nedenle ikinci Dünya Savaşı temasına geri dönüş yaşanacağı ihtimali bi hayli kuvvetli.

  • Bakınız: En kaliteli FPS oyunları
  • Bakınız: 2021’de çıkacak en iyi FPS oyunları

Call of Duty WWII Vanguard geliyor olabilir

Call of Duty 2021 adıyla anılan serinin yeni oyunu için bazı kaynaklardan net isimler gelmeye başladı bile. ModernWarzone’a konuşan bir kaynak, Sledgehammer Games aracılığıyla gelecek oyunun halen geliştirme aşamasında olduğunu iddia ediyor. Tabi bu bilgileri Activision veya Sledgehammer’dan gelen bilgiler olarak değil, söylenti olarak ele almamız gerektiğini söylemekte yarar var. Lakin meydana geldiği söylenen başlık oyunun doğası ile ilgili ipuçları taşıyor olabilir.

Call of Duty WWII Vanguard ismindeki “Öncü” manasına gelen kelime olsun veya olmasın, İkinci Dünya Savaşına geri döndüğümüz gerçeği değişmiyor. Sledgehammer Games’in 2017’de CoD WWII’nin başındaki ekip olduğunu da ele alırsak serinin yeni oyunu için pek bir engel olduğunu söyleyemeyiz. Dahası, bir başka sızıntı da bu seneki oyunun 2. Dünya Savaşı’nda geçeceğini öne sürdü ve ModernWarzone bunun bunun yanında oyunun bazı ara sahnelerinin savaşın gerçekleştiği dönemin hemen ardından -1950’lerden- geldiğini bildirmişti.

Call of Duty WWII: Vanguard serinin yeni oyunu olabilir

Tabi bu söylentiler gerçek olsa dahi oyunu yakın günlerde görebileceğimiz manasına gelmiyor. Activision, FPS serisine bu sene çıkacak oyunun -belki de Call of Duty WWII Vanguard– aşağı yukarı 2021’in sonlarına doğru geleceğini doğruladı. Lakin bu doğrulamadan beri yeni oyuna dair elimizdeki bilgiler çok kısıtlı. Yine geçen sene yaptıkları gibi oyunun açıklamasunu bir bulmacaya çevirecekler gibi görünmekte.

Geçen sene oyunun açıklamasunu yapmak için yayıncılara “şu tarihe kadar açmayın” yazılı sandıklar göndermişlerdi. Daha sonra bu sandıkların içinden antika bir projeksiyon cihazı ve bazı görüntüler çıkmıştı. Adeta bulmacaya dönen macerasın sonunda oyuncular Black Ops Cold War’un adına ulaşmayı başarmışlardı.  Hikayenin tamamını okumak için buraya tıklayarak alakalı yazımıza gidebilirsiniz. Peki sizce serinin 2. Dünya Savaşı’na geri dönmesi nasıl olur? Call of Duty WWII Vanguard ile ilgiliki görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Call of Duty WWII Türkçe Yama
CoD Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir
Ekmek ile Warzone oynayan oyuncu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu