Oyun ve Ekipman

Call of Duty Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir

Call of Duty Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Call of Duty Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Call of Duty Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Call of Duty Zombies modu ayrı bir oyun olarak çıkabilir

İçeriden bilgiler paylaşmasıyla tanınan Tom Henderson, bugün yeni bir iddia ile karşımızda. Birçok CoD hayranının yüzünü güldürecek yeni söylentiye göre Call of Duty Zombies ayrı bir oyun olarak karşımıza çıkabilir. Bu da bi hayli beğeni alan oyun modunun geleceği ile ilgili umut verici yeni ihtimalleri ortaya koyuyor.

Söylenti: Call of Duty Zombies ayrı bir oyun olarak yayınlanabilir

İlk olarak konuyla alakalı resmi bir açıklamanun yapılmadığını, hepsinin şuan için birer söylenti olduğunu söylemekte yarar var. CoD dışında Battlefield VI için de bu tür iddialarda bulunan Tom Henderson aracılığıyla paylaşılan bilgiye göre Call of Duty Zombies, kendi ayakları üzerinde duran ayrı bir oyun olarak çıkacak. Tom Henderson’un konuyla alakalı attığı tweeti aşağıda gözlemleyebilirsiniz. Söz konusu Tweet, zombilerin Warzone’da bulunmaya devam edip etmeyeceği ile alakalı bir soruya yanıt olarak geldi. Henderson, zombilerin Warzone’da artık bulunmayacağını, fakat oyuncuların rahat olması gerektiğini çünkü modun ayrı bir oyun olarak çıkacağını dile getirdi.

Pek çok Call of Duty hayranı zombi konseptini açıkça seviyor. Serinin bir çok oyununa bir oyun modu olarak eklenen “Zombies” modu gerçekçilikten biraz uzaklaşarak değişik bir deneyim elde etmek isteyen oyuncuların gözdesi halinde. Bu yeni iddiayla birlikte bi hayli beğeni alan oyun modu için bir çok değişik ihtimal de ortaya çıkmakta. Seriye daha gerçekçi bir yaklaşımı tercih eden oyuncular ayrı biçimde çıkacak oyunu görmezden gelme şansına sahip olacak. Bunun yanında Call of Duty Zombies eğer ayrı bir oyun olarak çıkarsa, modu seven oyuncular için harika bir alternatif olacaktır.

Call of Duty Zombies ayrı bir oyun olarak çıkabilir

Sevilen oyun modunun ayrı bir oyun olarak karşımıza çıkması demek, zombi konseptinin genişletilmesine de olanak sağlayacaktır. Bunun bunun yanında kendi içinde çeşitlenmesi ve yeni içeriklerle zenginleştirilmesi ihtimali hem güzel bir CoD hem de heyecanlı bir zombi modu deneyimi getirecektir. Böyle bir durum, Activision ile geliştirme ekibine oyun modunu zenginleştirmek için daha fazla alan tanıyacaktır. Hangi stüdyonun oyunu geliştireceğine dair bir çok soru işareti bulunsa da, resmi bir şey açıklanana kadar bunların hepsi birer varsayımdan ibaret. Lakin umarız ki ilerleyen zamanda bu konuyla alakalı daha somut haberler ortaya çıkacaktır. Çünkü Call of Duty karakterlerinin büyük kısmı böyle bir gelişmeyi görmek isteyecektir.

İlginizi çekebilir:
Call of Duty: WWII Türkçe yama
CoD: Warzone’da Neo-Nazi sembolü
Ekmek ile Warzone oynayan oyuncu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu