Oyun ve Ekipman

Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Toys For Bob aracılığıyla geliştirilen ve Activision aracılığıyla yayına girecek olan orijinal üçlemenin devamı niteliğindeki Crash Bandicoot 4: It’s About Time, PlayStation 5, Xbox Series X / S ve Nintendo Switch için bugün çıktı. Oyunun önceden PC’ye de geleceği açıklanmıştı. Lakin net bir tarih verilmemişti. Activision aracılığıyla yapılan yeni bir açıklamaya göre, PC sürümünün 26 Mart 2021 tarihinde yayınlanacağı açıklamaldu. PC karakterlerinin Battle.net üzerinden erişebileceği oyun, 39.99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Crash Bandicoot 4 PC çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Crash Bandicoot 4: It’s About Time, 26 Mart’ta PC’ye geliyor

Oyunun yayına giren sistem gereksinimlerine incelediğimizde minimum ve önerilen olmak üzere iki farklı konfigürasyona yer verildiğini göze çarpıyor. Bu oyunu oynamak için minimum 8 GB RAM’e sahip, Core i3-4340 veya FX-6300 işlemcilerinden bir araya gelen sisteme ek olarak minimum GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7950 ekran kartlarından birine sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca minimum 30 GB depolama alanı isteyen oyun, genişbant internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Bunlara ek olarak oyunu önerilen ayarlarda oynamak isteyenler için, 16 GB sistem belleğine ek olarak Core i5-2500K ve Ryzen 5 1600X işlemcileri istenirken ekran kartı tarafında ise, GeForce GTX 970 ve Radeon R9 390 modelleri tercih edilmiş.

En son oyunun yeni platformlar için yayına giren tanıtım fragmanına ve PC sistem gereksinimlerine aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i3-4340 veya AMD FX-6300

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7950

Bellek: 8 GB RAM

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Ağ: Genişbant internet bağlantısı

Giriş: Klavye, fare ve denetleyiciler desteklenir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Ryzen 5 1600X

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD R9 390

Bellek: 16GB RAM

Depolama: 30GB kullanılabilir alan

Ağ: Genişbant internet bağlantısı

Giriş: Klavye, fare ve denetleyiciler desteklenir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu