Oyun ve Ekipman

Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor

Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor

Sevilen platform oyunu serisinin son oyunu olarak karşımıza çıkan Crash Bandicoot 4: It’s About Time, mevcut konsollarda an itibariyle çıkmış durumda. Dün gece Sony’nin yaptığı State of Play sunumuyla PlayStation 5 geliştirmesinin oyuna nasıl yansıyacağı hususunda yeni detaylar paylaşıldı. Görünen o ki oyunun PS5 yükseltmesi, konsolun ve kontrolcüsü DualSense’in bütün nimetlerinden faydalanacak.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time PS5 yükseltmesi oynanış anlamında yeniliklerle geliyor

Sevimli dünyasıyla bir bandikut faresi olan Crash olarak oynadığımız serinin son oyununda, farklı karakterlerle oynama şansına da erişmiştik. Geçen yılın sonlarında çıkan Crash Bandicoot 4: It’s About Time incelememizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Daha önce de çıkacağını bildiğimiz PS5 ve Xbox Series X sürümlerinden PS5 sürümü için dün geceki sunumda yeni detaylara yer verildi.

Duyurulan ilk detayın, oyunun PlayStation 5’te native 4K çözünürlükte 60FPS çalışacak olmasıydı. Aynı zamanda DualSense kontrolcüsünün yeni tetik teknolojisini, haptic feedback özelliğini ve konsolun 3D ses ayrıntı kısmının de yeni nesil sürümünde karşımıza çıkacağını dile getirdiler. Ayrıca PlayStation 5’in yüksek bi hayli hızlı SSD’si aracılığıyla çok daha kısa yükleme süreleri Crash Bandicoot 4’ün yeni nesil sürümünde karşımıza çıkacak.

Oyunda kontrol ettiğimiz her kişiliğin özel kabiliyetlerini tam anlamıyla hissetmemizi sağlayan DualSense’in adaptif tetikleri aracılığıyla oynanış anlamında da değişik bir deneyim oyuncuları bekleyecek. Yine PlayStation 5 konsolunun özelliklerinden birisi olan gelişmiş 3D sesler ile geliştiricinin tabiriyle “yeni bir boyuta geçeceksiniz”. Oyunu yüzde 106 -evet, bu oyunda %106- tamamlamak istiyorsanız yine konsolun içinde bulunan aktivite kartları aracılığıyla işiniz kolaylaşacak.

Crash Bandicoot 4 PS5 sürümü dolu dolu geliyor

Yeni sürüme geçmek istiyorsanız kayıtlarınız da sizinle birlikte PlayStation 5 sürümüne geçebilecek. PS4’ten PS5’e kayıt transferi yapılabilecek. Aynı zamanda oyunun PS4 sürümüne sahip kullanıcılar, herhangi bir ek ücret ödemeden oyunu yeni nesil konsolları için yükseltebilecekler. PlayStation Blog sayfasında bu konuveyair daha fazla detay ve kayıt transferiyle alakalı uymanız gerekenler sıra sıra paylaşılmış. Buraya tıklayarak o yazıveya varabilirsiniz. Oyunun yeni nesil sürümü 12 Mart 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Peki sizler Crash Bandicoot 4’ün PS5 sürümü ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu