Oyun ve Ekipman

Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi açıklandı

Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi bilgisi verildi

Activision lisansı altında King aracılığıyla geliştirilen yeni mobil oyun için sonunda bir tarihimiz var. Crash Bandicoot On the Run, önümüzdeki ay Android ve iOS platformları için piyasaya sürülecek. Şu anda da ön kayıtlar açılmış durumda.

Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi

Popüler mobil oyun geliştiricisi King, Candy Crush serisi ile tanınıyor. İlk kez 2016 senesinde şirket Activision’dan serinin lisans haklarını satın aldı. Bundan tam beş yıl sonra geliştirici nihayet ilk hamlesini yaptı. Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi oyun ile ilgili gelen ilk ayrıntı oldu. Bunun yanında ücretsiz olduğu detayı ve oyun içi bazı görseller de oyuncularla (Teşekkürler Play4UK) paylaşıldı.

Sevilen serinin mobil platformlar için çıkacak yeni oyunu 25 Mart 2021‘de piyasaya sürülecek. Oyun bunun yanı sıra hem Android hem de iOS için ücretsiz olarak çıkacak. Tabi oynaması ücretsiz (F2P) olacak fakat içinde mikro ödemeler içerecek. Yeni oyun ile birlikte seneler sonra serinin ikonik karakterleri ile yeniden buluşacağız. Scorporilla, Nitrus Brio, Nina Cortex ve Dingdile gibi serinin ikonik karakterleri bu oyunda karşımıza çıkacak. Oyunun temel yapısı adadaki düşmanları bulmak, yeni silahların kilidini açmak ve özgürlüğümüzü kazanmak üzerine kurulu.

Crash Bandicoot On the Run çıkış tarihi açıklandı

Oyunun Google Play’de bulunan açıklaması şöyle:

“Crash Bandicoot geri döndü ama bu kez mobil mekanlarda koşarak tozu dumana katıyor! Çoklu evreni Dr. Neo Cortex’ten kurtarmak için Wumpa Adası’nda yüksek tempolu kapışmalı koşulara katıl; sandıkları parçala, önüne geçerden kaç ve favori karakterlerinle karşılaş… Crash evrenindeki favori baş düşmanlarınla kapışmak, ödüller kazanmak, bir üs inşa etmek ve silah yapımı da cabası. Hem de baştan aşağı kişiselleştirilebilen Crash ile birlikte!”

Aynı zamanda oyunda ilerlerken, önderlik tablosunda zirveye çıkmak için de sizi bir mücadele bekliyor. Hali hazırda serinin yeni oyunu için Apple Store ve Google Play‘de ön kayıtlara açılmış durumda. Şimdi ön kayıt yaptırırsanız, oyun piyasaya sürüldüğünde bazı armağanler kazanacaksınız. Oyunda mikro ödemelerin olduğunu da hesaba katarsak kazanacağınız armağanler ileride kıymete binebilir. Eğer Crash Bandicoot serisiyle aranız iyiyse, ne duruyorsunuz? Maceraya katılın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu