Oyun ve Ekipman

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

Bu aralar gündemden düşmüş olsa da oyuncular hala Cyberpunk 2077 Patch 1.2 güncellemesini bekliyor. CD Projekt RED’in sözünü verdiği ikinci büyük güncelleme olarak karşımıza çıkacak yama, ilk güncellemedeki fiyaskodan sonra beklentileri düşürmüştü. Şimdi ise Twitter üzerinden yapılan bir açıklama ile şirket mevcut durumlarına atıfta bulunarak, yamanın biraz daha beklemek durumunda olduğunu dile getiriyor.

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 Mart ayının ikinci yarısından sonra yayına girecek

CD Projekt RED, yeni oyunu ile birlikte kazandığı kötü şöhreti üzerinden atmak için uğraşırken, bir de siber saldırı ile yüz yüze kalmıştı. Oyuncuların internet geyiği haline getirdiği oyunlarını toparlamaya çalışırken, yatırımcıların davalarıyla uğraşmak yetmezmiş gibi, bir de siber saldırı sonucu şirketin mühim verileri çalınmıştı. Bütün bunlar art arda gelince, söz verilen ilk büyük yamanın yarattığı hayal kırıklığı da oyuncuları hayli öfkelendirmişti. Ben de oyundan nasibini alan oyunculardan biri olarak, hala Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için bekleyenlerdenim. Tabi beklenti bi hayli düşük, yalnızca “Acaba ne yapacaklar, ne yapabilirler ki?” diye bekliyoruz işte…

Bugün ise Twitter üzerinden yaptıkları bir açıklamayla, yeni yamanın hedeflenen tarihten daha geç yayınlanacağını açıkladılar. Mazeretleri ise şirketin bilişim teknolojileri bölümüne yapılan siber saldırı. Açıklamada “Cyberpunk 2077 için Patch 1.2’yi sunmayı çok istesek de, stüdyonun BT altyapısına yapılan son siber saldırı bunun ne yazık ki şimdi olamayacağı manasına geliyor. Biraz daha zamana ihtiyacımız var” ifadelerine yer verdiler.

Cyberpunk 2077 Patch 1.2 için yeni açıklama geldi

Devamında ise yeni güncelleme ile alakalı hedeflerinin, öncekilerin çok ötesinde olduğunu dile getiriyorlar. “Patch 1.2 hedefimiz, önceki güncellemelerin hepsinin ötesine geçiyor. Çok sayıda genel kalite iyileştirmesi ve düzeltmesi üzerinde çalışıyoruz ve bunu elde ettiğimizden emin olmak için hala yapmamız gereken işler var. Bunu göz önünde bulundurarak, Mart ayının ikinci yarısında yayınlamayı planlıyoruz” diyerek güncellemenin hemen hemen bir ay kadar ertelendiği haberini verdiler.

Beklentisi zaten düşmüş olan kullanıcılardan farklı biçimde tepkiler aldılar. Kendileri de durumu “Paylaşmaktan hoşlandığımız haberler değil, fakat bu güncellemeyi nizami bir biçimde paylaşımı yaptığımızdan emin olmak istiyoruz” şeklinde özetliyor zaten. Başlarına gelen, pişmiş tavuğun başına geldi mi? Orası gerçekten muamma. Lakin oyunun an itibariyle durumu “Düzeltilmesi gereken fazla şey var” demenin de çok ötesinde. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu