Oyun ve Ekipman

Days Gone PC sürümü duyuruldu

Days Gone PC sürümü açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Days Gone PC sürümü açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Days Gone PC sürümü açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Days Gone PC sürümü açıklamaldu

Playstation 4’ün geçtiğimiz senelerda en mühim oyunlarından birisi olan Days Gone, PC için geliyor. Daha önce defalarca PC sürümü listelenen oyun, Sony aracılığıyla yalanlanmıştı. Lakin ard arda gelen söylentilerın ardından Sony Interactive Entertainment CEO’su Jim Ryan oyunun PC sürümünü doğruladığı gibi çıkış dönemi ile ilgili da bilgiler verdi.

Days Gone PC platformuna geliyor

Bildiğiniz gibi son haftalarda Playstation markasına özel olan bazı oyunların PC için çıkacağına dair açıklamalar ile karşımıza gelmişti. Nitekim son kez Guerrilla Games imzasını taşıyan Horizon: Zero Dawn oyunu PC için çıkmış ve geniş ekran gibi özellikleri ile birlikte bir çok oyuncudan geçer not almıştı.  Anlaşılan Playstation ekibinin PC çıkartması Days Gone ile devam edeceğe benziyor.

GQ dergisi ile bir söyleşi yapan Jim Ryan bir önceki haberlerimizde de ayrıntı kısmını verdiğimiz yeni Playstation sanal gerçeklik gözlüğü (PS VR2) ve Gran Turismo 7 ertelemesi dışında PC oyuncuları için beklenen bir açıklamaveya imza attı. Yaptığı açıklamaya göre 2019 senesinde Playstation 4 için çıkan ve PS5 ile birlikte bu konsola özel güncellemesini de alan Days Gone, sonunda PC platformuna geliyor.

Horizon: Zero Dawn’ın PC sürümünün çıkması ile birlikte aslında bir nevi nabız yokladıklarını söyleyen Jim Ryan, ilerleyen zamanlarda başka PS oyunlarının da PC platformuna geleceğinin sinyallerini vermiş. Bu husustaki yeni örnek ise bahar aylarında çıkacağı gösterilen Days Gone olacak diyebiliriz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu