Oyun ve Ekipman

Deathloop için yeni bir video yayınlandı

Deathloop için yeni bir video yayınlandı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Deathloop için yeni bir video yayınlandı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Deathloop için yeni bir video yayınlandı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Deathloop için yeni bir video yayınlandı

Deathloop için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Sony’nin geçtiğimiz dakikalarda sona eren State of Play sunumunda gösterilen bu videoda oynanış enerjiklerini biraz daha yakında zamandan görme şansına eriştik. ilk kez E3 2019 fuarında açıklamalan oyun ardından yeni nesile de kaydırılmıştı. Tabi oyunun bu kadar beklenmesinde arkasında bulunan Bethesda ve Arkane stüdyosunun olması da büyük pay sahibi. Dishonored oyunları ile başarılı bir grafik çizen Arkane stüdyosunun yeni oyunu Deathloop’un 21 Mayıs’ta çıkacağını da hatırlatalım.

Deathloop, 21 Mayıs’ta çıkacak

Tabi bu videoyu enteresan kılan unsurlardan birisi de oyunun artık Microsoft çatısı altında bulunması. Microsoft bildiğiniz gibi Bethesda, Arcane gibi stüdyoların bağlı olduğu Zenimax şifrketinı satın almıştı. Lakin yapılan anlaşmalar sebebiyle tıpkı Deathloop gibi önceden açıklamalan oyunların Playstation 5 için geleceğini, yani planlamada herhangi bir değişiklik olmayacağını da öğrenmiştik.

4K ve 60 FPS değerlerinde çalışacağı önceden açıklanan oyunda adından da anlaşılabileceği gibi büyük bir döngünün içerisine gireceğiz. Yayınlanan videoya incelediğimizde ise iki suikastçinin ilk kez yüz yüze geldiklerini göze çarpıyor. Ayrıca Blackreef adasının daha öne görmediğimiz noktalarına da bu yeni videoda yer verilmiş. Kapalı mekanların bunun yanında videoda adanın farklı bölgelerini de göze çarpıyor. Bu yılın en ağır toplarından birisi olan Deathloop için yayına giren yeni videoya aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu