Oyun ve Ekipman

Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor

Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor

Dishonored serisinin geliştiricisi Arkane imzasıyla gelen Deathloop için yayına giren yeni oynanış videosu hiç de fena görünmüyor. Özellikle oyundaki silahlara ağırlık veren videoda çeşitli silahlar, özel yetenekler belirtiliyor. Şunu rahatlıkla aktarabiliriz ki, Dishonored oyuncuları videoyu izlerken evlerindeymiş gibi hissedecekler. Çünkü Deathloop, tam bir Arkane oyunu olmuş.

Deathloop oynanış videosu

Yayınlanan oynanış videosunda silahlara ve yeteneklere ağırlık verilirken, öte yandan da oyunun Dishonored’a benzediği göze çarpıyor. Tıpkı Dishonored’da olduğu gibi temel yeteneklerden bazıları ışınlanmanızı sağlıyor. Bölüm tasarımlarında ise gizlice ışınlanarak üstlerden gitmek için yollar olması… Evet, Deathloop tam anlamıyla bir Arkane oyunu olmuş.

Oyunda görebileceğiniz gibi pala, bıçak türü yakın dövüş silahları da yerini alıyor. Özellikle bu silahların bitirici animasyonlarının olması güzel olmuş diyebiliriz. Ayrıca menzilli silahlar içinde da özel tasarımlar görmek olabilecek. Oyunun yapısına ve mantığına uygun görünen farklı silahlar var ve bütün bunların işlevleri de birbirinden farklı. Bir bölümde elinde ufak bir makinalı tüfek, başka bir bölümde ağır makinalı, başka bir bölümde ise pompalı taşıdığını göze çarpıyor. Ayrıca şuna dikkat çekmek gerekiyor ki, Arkane yine adının hakkını vererek bölümlerde bir çok değişik yolu takip edebilme rahatlığını oyuncuya sunmuş.

Özel yetenek olarak ise yoğunlukla Dishonored’da da olduğu gibi ışınlanmanın kullanıldığı göze çarpıyor. Ayrıca elimizdeki ufak bir cihazla güvenlik kamerası kayıtlarını bozabilinmekte. Bunun bunun yanında bir başka özellik iki düşmanı birbirine bağlamamızı ve birine vereceğimiz zararın diğerine yansımasını sağlıyor. Yine başka bir özellik düşmanları kaldırıp havaya fırlatmamıza olanak sağlıyor. Deathloop oynanış videosu içinde öyle görünüyor ki Arkane bize her zaman yaptıkları gibi “kendi oyun tarzınızı kendiniz seçin” diyor. Arkane oyunlarının en büyük artısı belki de bu olabilir.

Deathloop oynanış videosu fena görünmüyor

Deathloop, 21 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. PC platformu için Steam üzerinde ön siparişe açılmış durumda. Fiyatı 299,00 TL ve Deluxe sürümü de 399,00 TL olarak karşımıza çıkıyor. Hala hali hazırda sistem gereksinimleri açıklanmamış durumda. Açıkçası belli olsa bile Türk oyuncusunun bilgisayarından çok alım gücünü zorlayacak. Sizler de görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu