Oyun ve Ekipman

Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün çıkıyor

Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün çıkıyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün çıkıyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün çıkıyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün çıkıyor

Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 bugün, yani 18 Mart tarihi itibari ile tüm platformlarda çıkıyor. Geçen yılın en başarılı aksiyon oyunu olan Doom Eternal hikayesi Ancient Gods Bölüm 1 ile devam etmiş ve bizi hikayenin bilinmeyenlerine sürüklemişti. İşte bu yeni ek paket bu hikayeyi sürdürdiği gibi oyuna bir çok yeni görev de ekliyor. Konuyla alakalı yapılan açıklama ve detaylar şu biçimde;

Doom Eternal The Ancient Gods Bölüm 2 fragmanı yayınlandı

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/kwAg53yq9uE” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

DOOM Eternal’ın ikinci hikâye genişletmesi olan The Ancient Gods 2. Bölüm, DOOM Slayer’ın hikâyesini destansı bir biçimde sonlandırmak için 18 Mart’ta PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Stadia’ya geliyor. Slayer’ın DOOM’da (2016) cehennemi alt etmek için çıktığı yolculuğunun devasa sonuçlar doğuracak sonlanışına kendi gözlerinizle şahit olun.

Tanrıları inkâr ettiniz ve kadim bir kötülüğü uyandırdınız. Şimdi dört bir yana dağılmış Sentinel ordularını bir araya getirin, cehennemin son kalesini kuşatın, surları aşın ve Karanlık Lord’la yüzleşin. Evrenin ruhunu kurtarmak sizin elinizde.

Yeni Dünyalar

Yepyeni konumlarda cehennem ordularıyla yüzleşin. Antik Sentinel harabeleri ve World Spear’ın kozmik mucizelerinden, içinde gizemli bir geçidin gizlendiği tanınmaz haldeki devasa bir Dünya şehrine ve Karanlık Lord’un yüksek kulelerle korunan çok gelişmiş bir teknolojiye sahip olan son kalesine kadar çeşitli mekânları keşfedin. 

Yeni Görevler

Güçlü Armored Baron, korkusuz Stone Imp, zehirli Cursed Prowler ve öldüğü zaman yakınındaki diğer iblislere güç veren yeni zombi Screecher gibi önceden hiç görmediğiniz iblislerle savaşmaya hazır olun. The Ancient Gods 2. Bölüm, DOOM Eternal Deluxe Edition ve DOOM Eternal Birinci Yıl Bileti’nin bir parçasıdır. Tek başına da satın alınabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu