Oyun ve Ekipman

Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri açıklandı

Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri bilgisi verildi

Dün yayına giren oynanış videosu ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri de belirlendi. Çıkış tarihi 22 Haziran olarak açıklanan oyunun PC, PS4 ve Xbox One için geliştirildiği açıklanmış ve satın alanların Playstation 5 ve Xbox Series X / S modellerinde oynayabileceği de belirtilmişti. Oyunun steam sayfasının açılması ile birlikte oyun ile ilgiliki diğer detaylar da ortaya çıkmış oldu.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance 22 Haziran’da çıkacak

D&D masa üstü oyununu temel alan Dungeons & Dragons: Dark Alliance, serinin 3. oyunu olma özelliğine sahip ve Turque Games aracılığıyla geliştiriliyor. Baldur’s Gate: Dark Alliance oyunlarının ruhani devam oyunu da diyebileceğimiz oyun Icewind Dale bölgesinde geçecek. Tabi ki R.A. Salvatore’un kitaplarından ilham alan oyunda serinin en bi hayli beğeni alan karakterlerinden birisi olan Drizzt Do’Urden kişiliğinin de içinde olduğu dört farklı kişiliğin kontrolünü elimize alabileceğiz. Oyunun en sevindirici yönlerinden birisi de online olarak dört insana kadar co-op olanağı sunuyor olması.

Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri açıklandı

Oyunun açıklanan sistem gereksinimlerine incelediğimizde ise çok yüksek gereksinimlere ihtiyaç duymadığını göze çarpıyor. İşlemci tarafında minimum FX 8320 ve i5 6600K isteyen oyun ekran kartı olarak ise R7 360 ve GTX 750 ti gibi kartları şart koşmuş. Önerilen tarafta da yine birkaç yıl öncesinin donanımlarının listelendiğini göze çarpıyor. Yani eski bir sisteminiz de olsa oyunu düşük, orta ayarlarda açma şansınızın olduğunu aktarabiliriz. Oyunun açıklanan sistem gereksinimleri şu biçimde;

Dungeons & Dragons: Dark Alliance sistem gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri

İşlemci: AMD FX 8320 / Intel Core i5-6600K @ 3.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360 / NVIDIA GTX 750 ti
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri

İşlemci: 3.6GHz AMD Ryzen 5 3600 / Intel Core i5-9600K @ 3.7GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD RX Vega 56 / NVIDIA GTX 1660 ti
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu