Oyun ve Ekipman

Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi

Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi

Techland bildiğiniz üzere bir önceki günlerde Dying Light 2 için bir geliştirici güncellemesi yayınlayacağını söylemişti. Uzun süredir oyun ile ilgili bir şeyler söylemeyen şirketten bunu duymak hayranlar için heyecan verici olmuştu. Özellikle son haftalarda şirkette işlerin fena karıştığını gösteren haberler de gelince, bazılarımız oyundan umudu kesmeye başlamıştı. Şimdi gelen haberler oyunun çıkış tarihi hususunda ipuçları verse de tam anlamıyla tatmin etmiyor.

Dying Light 2 geliştirici güncellemesi

Geliştirici Techland dün paylaşımı yaptığı bir videoyla aslında birden fazla şeye açıklık getirmedi. Önce ekipten herkes ekran karşısına geçip sabırsız hayranlar aracılığıyla yazılmış bazı yorumları okudu. Hatta bir yorumda artık hepimizin ağır ağır düşünmeye başladığı gibi bir oyuncu da oyunun kaderini Dead Island 2’ye benzetmiş. Bütün yorumlardan sonra ise ekip olarak kamera karşısına çıkıp şunları dile getirdiler.

Dying Light 2 için geliştiriciden yeni açıklama geldi

“Tamam millet, mesajı aldık. Oyunu merak etmenizi anlıyoruz çünkü siz de Dying Light 2’nin hayallerinizdeki kadar iyi olmasını istiyorsunuz. Evet belki sabrınız biraz tükenmiş olabilir çünkü bu oyundan gelecek haberler ve güncellemeler için uzun süredir bekliyorsunuz.”

“Dying Light 2 karmaşık ve devasa bir proje, vizyonumuza uygun hale getirmek için biraz zamana ihtiyacımız vardı. Aylar boyunca oynayabileceğiniz bir oyun çıkartmak için buradaki herkes işe kalplerini koyarak çalışıyor. Çok yakında zamanda Dying Light 2 ile ilgili konuşmaya başlamak için hazır bulunacağız.”

“Bütün takımın bizi motive eden şeye, güven ve desteğinize ihtiyacı var, özellikle de şartların herkes için zor olduğu şu zamanda. Duygularınızı nasıl dışa vurduğunuz fark etmeksizin, sizin gibi sadık hayranlara sahip olduğumuz için gururluyuz.”

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/DRM2Tc84rb8″ frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

Ekipten gelen bu açıklamaların ardından oyun için yeni oynanış fotoğrafları de yayınlandı. Bunun üzerine oyun için belirsizlikten daha da öteye gidip “ertelendi de haberimiz mi yok?” dediğimiz çıkış tarihi için de yıl verildi. Oyunun bu sene içinde çıkması hedefleniyor. Henüz herhangi bir erteleme söz konusu değil. Oynanış fotoğraflarıni yukarıdaki videodan seyredebilirsiniz. Peki sizler Techland ve Dying Light serisinin geleceği ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda bulunan yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu