Biyografi

Ece Belen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ece Belen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?, Bu makalemizde Ece Belen Kimdir Kaç Yaşında Nereli? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Ece Belen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ece Belen Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Star Tv’nin başarılı sunucuları arasında bulunan ve ekranların tecrübeli sunucularından biri olan ünlü isim Ece Belen kimdir kaç yaşında nereli? işte bütün bu suallerini cevabı ve hayatı.

Ece Belen Kimdir? Biyografisi

1 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Ece Belen, aslen ise Manisalı olan bir sunucudur.Ailesinin 2 çocuğundan biri olan güzel sunucunun 1 tane erkek kardeşi bulunmaktadır.Üniversiteyi Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Görsel İletişim Tasarım Bölümü’nde tamamlamış olan isim çalışma hayatına okul biter bitmez başlamıştır.

Ece Belen’in boyu 1.70 cm, kilosu ise 53’dür.Burcu ise Yengeç’tir.

2011 tarihinden itibaren hem Star Tv kanalında hem de Euro Star kanallarında çalışmış olan isim, öncelikle Haber Bülteni sunuculuğu yapmış ardından ise Star Tv ekranlarında “Bugün” isimli programı sunmuştur.Ekranlarda deneyiminin artması ile birlikte Star Ana Haber bültenini sunmaya başlamış olan isim, sunucular içerisinde en sevilenler arasındadır.

2012 tarihinde güzel bir tören ile beraber Tufan Atrek ile hayatını birleştirmiş olan güzel sunucu, 2017 tarihinde ise karşılıklı anlaşarak evliliklerini bitirmişlerdir.

Değişik alanlarda kurslar ve uzmanlık alanları bulunan Ece Belen, Dialog Spikerlik ve Habercilik Kursu’nda çeşitli eğitimler almıştır.

Güzel sunucu twitter ile beraber instagram kullanmaktadır.İnstagram hesabından ise genellikle Haber öncesi resimler paylaşmaktadır.

Evde fazla zaman geçirmeyi sevmeyen güzel sunucu, genellikle evde kaldığı vakitlerde sevdiği dizileri ve filmleri izlemeyi tercih ediyor.kimdirkim.com Ailesine de zaman ayıran isim, ailesi ile sohbet etmeyi de cok değerli buluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu