Oyun ve Ekipman

Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek

Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek

Oldum olası souls-like türündeki oyunları oynayan insanlara imrenmişimdir. Şimdi ise bu durum hayretlere ve tebessümlere karışıyor. Bir FromSoftware hayranı, Elden Ring çıkana kadar her gün bir Sekiro: Shadows Die Twice boss düşmanını keseceğini dile getiriyor. İşin garip yanı ise, bunu bir süredir zaten yapıyor oluşu. Bu ne kadar daha sürecek bilinmemekte fakat söz konusu Reddit kullanıcısı, bi hayli iddialı. Başlattığı şeye devam ederken, -zaten yeterince zor değilmiş gibi- şartları da kendisi için zorlaştırıyor.

Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek

Atijohn adındaki Reddit kullanıcısı, uzun bir yolculuğa çıkıyor. Başladığı seride Elder Ring oyunu çıkana kadar, Sekiro: Shadows Die Twice’da her gün bir boss kesecek. Aynı zamanda bu boss savaşlarını her gün Reddit üzerinde yayınlıyor. Yeteneklerine bi hayli fazla güvenen oyuncu, zorluğu da değişik bir boyuta çekmiş durumda. Alt taraftaki videoda göreceğiniz gibi, Isshin’i charm kullanmadan, iyileştirme olmadan oyunu zorlaştıran “Bell Demon” çanını çalarak öldürüyor. Bunun yanında öldürdüğü düşmandan düşen ganimeti de artırmış oluyor.

Defeating Isshin charmless, bell demon, no healing every day until Elden Ring is out (day 13) from r/Sekiro

Oyundaki düşmanların sayısı, Elden Ring’in olası çıkış tarihine kadar birkaç kez döngüye gireceğini gösteriyor. Kendisine bunu ne kadar sürerse sürün sürdürip ettirmeyeceği sorulduğunda yalnızca “Evet” cevabını veriyor. Geri sayım için seçilebilecek belki de en zor yöntemlerden biri fakat oyuncunun azmini tebrik etmek gerekiyor.

Elden Ring çıkana kadar her gün bir boss kesecek

Elden Ring için gelen son haberler ise hala beklentilerin altında kalıyor. Kendisiyle alakalı çok az bilgi sahibi olduğumuz oyun için geçtiğimiz haftalarda yeni sızıntılar ve söylentiler çıkmıştı. Oyunun çok yakında zamanda gösterileceğine dair çıkan söylentilere Microsoft’tan “yok öyle bir şey” tarzında bir yanıt gelmişti. Ayrıca son haftalarda sızan bir görüntünün, yeni fragmana ait olduğuna dair söylentiler de var. Bahsi geçen kısa kesiti izlemek ve alakalı haberimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Çin’in YouTube’u diyebileceğimiz Bilibili’de de önceden oyundaki iki büyük boss için görseller sızdırılmıştı. Doğruluğu tartışılır fakat oyuna dair yeni ayrıntı kısmın da olduğu haberimizin detay kısmında bir çok ayrıntı bulacaksınızdır. Sizler bu konu ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu