Oyun ve Ekipman

Elden Ring fragmanından kısa bir kesit sızdırıldı

Elden Ring fragmanından kısa bir kesit sızdırıldı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Elden Ring fragmanından kısa bir kesit sızdırıldı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Elden Ring fragmanından kısa bir kesit sızdırıldı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Elden Ring fragmanından kısa bir kesit sızdırıldı

Elden Ring açıklamasu üzerinden hemen hemen iki yıl geçmesine karşın oyun ile alakalı açıklama fragmanı dışında hiçbir şey göremedik. Aradan geçen bu süre zarfında oyunun sürekli olarak ortaya çıkacağına dair söylentiler gelse de ne From Software ne de Miyazaki bu hususta bir açıklama yapmadı. İşte Souls türünü seven oyuncuların heyecanla beklediği Elden Ring için bugün kısa bir video sızdırıldı.

Elden Ring videosu sızdırıldı

Öncelikle videoya incelediğimizde bir ejderhanın alev püskürttüğünü göze çarpıyor. Daha sonra bu ejderha bir oyuncuya doğru hareketleniyor ve olabileceken yöneteceğimiz kişiliğin de dodge yaptığını göze çarpıyor. Daha sonra ise çok kısa bir an da olsa bitirici bir vuruş gözleri üstüne topluyor. Bu videonun Elden Ring için hazırlanan yeni tanıtım videosundan olduğu iddia edilmiş. Bu videonun sahte olduğunu iddia edenler olsa da önceden Jason Schreier, From Software’ın bir fragman hazırlığında olduğunu ve bu iddiasının sağlam kaynaklara dayandığını iddia etmişti.

Bu kısa sahnenin olduğu uzun fragmanda ise çok daha yüksek detay olduğu belirtiliyor. Gelen haber kanallarına göre bu ejderha dışında ilk açıklama videosunda da gördüğümüz gibi elinde devasa bir kılıç taşıyan boss mücadelesi de yer alıyormuş. Ayrıca oyunda at sürüşü olduğu ve açık alanlarda at üzerinde savaş yapılacağına dair bilgiler de bulunmakta. Oyunun sızdırılan bu kısa videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz. Eğer doğru ise uzun fragmanın eli kulağındadır diyebiliriz. tabi bu videonun doğruluğu halen resmi olarak açıklanmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu