Oyun ve Ekipman

Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi çıktı

Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi çıktı

The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi PC/Mac’te çıktı ve şimdi satın alınabilir. İki yeni destansı zindanla birlikte 2021 yılı boyunca sürecek olan Oblivion Kapıları macerasına başlıyoruz. Ayrıca 29. Güncelleme de PC/Mac’te oynanabilir. Bu güncellemede tüm oyuncular için ücretsiz değişiklikler ve iyileştirmelerin bunun yanında yüksek düzeyli oyuncular için yeniden tasarlanan Champion Sistemi yer alıyor.

Flames of Ambition güncellemesi çıktı

Flames of Ambition ve 29. Güncelleme 16 Mart’ta Xbox One ve PlayStation 4’te oynanabilecek.

DLC ve ücretsiz ana oyun güncellemesi şunları içerir:

·         İki yeni zindan: Black Drake Villa ve The Cauldron
·         2021 yılı boyunca sürecek Oblivion Kapıları hikâyesinin başlangıcı
·         Eşya setleri, başarımlar ve koleksiyon eşyalarının dahil olduğu yeni ödüller
·         Champion Sistemi güncellemesi ve karakter sayfasında geliştirmeler
·         Ve daha fazlası!

İki yeni zindan

Black Drake Villa ve The Cauldron

Oyuncular, Black Drake Villa’da maceraperest Wood Elf gözcü Eveli Sharp-Arrow ile birlikte çalışarak artık canavarların ve kundakçıların barındığı bu bir zamanların görkemli malikânesinin gizli arşivlerini araştıracak. Black Drake Villa ile ilgili daha fazla bilgi için ESO internet sitesine inceleyebilirsiniz.

The Cauldron’da Waking Flame tarikatı yerel halkı esir etti ve şimdi çoktan unutulmuş bir madenin tekinsiz harabelerini kazıyorlar. Oyuncular, Dremora Lyranth’ın yardımıyla The Cauldron’a girip Daedric müritlerine ve yaratıklarına karşı savaşarak esirleri serbest bırakmalı ve planlarına son vermeliler. The Cauldron ile ilgili daha fazla bilgi için ESO internet sitesini inceleyebilirsiniz.

29. GÜNCELLEME: Yeniden Tasarlanan Champion Sistemi, Geliştirilmiş Karakter Sayfası ve Daha Fazlası

Yeniden tasarlanan Champion Sistemi aracılığıyla oyuncular, güncellenen üç takımyıldız grubunu tercih ederek karakterlerini oyun stillerine daha iyi uyarlayabilirler. Ayrıca bu değişikliklerle birlikte her bir takımyıldız için dört adete kadar pasif güçlendirme yerleştirilebilecekleri Champion çubuğu da oyuna ekleniyor.

29. Güncelleme’de yeni Champion Sistemi’nin bunun yanında başka iyileştirme ve düzeltmeler de yer alıyor. Nitelikleri daha kapsamlı bir şekilde gösterecek biçimde güncellenen karakter sayfası bunlardan yalnızca biri. Oyuncular artık yaptıkları değişikliklerin (Champion Point’ler, yetenekler, eşyalar yahut özellikler gibi) karakterleri üzerindeki tesirini daha iyi görebilecekler. Oyuncular bu Flames of Ambition DLC’sine ESO Plus kullanıcı hesabı ile yahut oyun içindeki Crown Store’dan Crown ile satın alarak ulaşabilirler.

Basın Bülteni

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu