Tavsiye

En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisidir ?

En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisidir ?, Tavsiye bölümümüzde bu kez En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisidir ? başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisidir ? konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

En İyi Beyaz Eşya Markası Hangisidir ?

Beyaz eşya alırken kesinlikle satıcıya “hangi modeli alalım?” veya “hangi model daha iyi?” diye sormayın. Muhtemelen size elinde kalan demode modeli satmaya çalışacaktır. Beyaz eşya almaya giderken alacağınız modeli iyi araştırıp, bilgi sahibi olmak çok mühim. Elektronik de eğer baştan yanlış bir seçim yaparsanız, ucuzla pahalı içindeki farkı 3-5 sene sonra servis masraflarını ödeyerek kapatırsınız, başınızın ağrıdığı da yanınıza kar kalır. En kaliteli beyaz eşya markası hangisi? Öğrenmek için yazımızı baştan sona okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bildiğiniz üzere piyasada bir çok marka var ve hepsi rekabet içinde. Bu kadar çok beyaz eşya markaları içinde en sağlam beyaz eşya markası hangisinin olduğunu bulmak müşteri yönünden çok zor olabilmektedir.Biz kısaca bu markaların zayıf ve kuvvetli yönlerini siz değerli okurlarımıza anlatalım. Bunun yanında en kaliteli beyaz eşya markası hangisi? Beyaz eşyada en iyi marka hangisi? veya beyaz eşya markaları kalite sıralaması nedir? sorularına bir yanıt bulmuş oluruz.

EN İYİ BEYAZ EŞYA MARKASI HANGİSİDİR? EN İYİ BEYAZ EŞYA MARKALARI SIRALAMASI

VESTEL

en iyi yerli beyaz eşya markası

Daha önceleri İngiliz malıydı. Günümüzde parçaları Çin’den gelip Manisa’da montaj edilmektedir. Yani beyaz eşya olarak Çin standartlarında bir cihazdır. Lakin televizyon üretiminde daha kaliteli ve rekabet edebilecek düzeyde ürünler üretebilmektedir. Televizyon dışındaki beyaz eşya ürünleri pek tavsiye edilmez. Müşteri şikayeti genelde fazladır.

SAMSUNG

Evleneceklere beyaz eşya tavsiye

Güney Kore malıdır. Elektronikte çok iyidir. Televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi cihazlarda son derece başarılıdır. Lakin beyaz eşyada bu ürünlerde olduğu kadar çok iddialı bir marka değildir. Üstleri Miele,Franke,Gaggenau,Lieber ve Siemens mevcuttur.

GAGGENAU

En iyi beyaz eşya markası sıralaması

Bu ismi hiç duymamışsınızdır enteresan ama piyasanın en iyi beyaz eşya şifrketidır. Fiyatları çok aşırı pahalıdır. Alman malıdır ve üstüne yoktur. Kalite olarak en iyi firmadır. Lakin bizim sitemiz için bütçeye uygun fiyat performans yönünden en iyisi seçilir.

BEKO-ARÇELİK:

beyaz eşya önerisi

Bu iki firma da aynı fabrikanın ürünüdür. Beko dünya geneli satış yaparken Arçelik Beko’nun Türkiye ayağıdır. Arçelik’in bundan 30-35 sene önce beyaz eşyaları Siemens aracılığıyla üretilmekteydi. Arçelik’in iyi olmasının nedeni bu ününden kaynaklanmaktadır. Beko ve Arçelik ürünleri bir Siemens, Bocsh yahut Profilo kadar kaliteli olmasa da fena da değildir. Servis ağı geniştir ve müşteri tatminiyetine önem verir. Düşük bütçeli kullanıcılar için tavsiye edilebilir.

PROFİLO

profile beyaz eşya yorumları

Siemens ve Bosch’a bağlanmıştır.Kalite olarak Siemens ve Bosch dan sonra gelen 3. alternatif bir markadır.

BOSCH

Beyaz eşya önerileri

Siemens’in ürettiği bir cihazdır. Aynı fabrikalarda üretilirler lakin Siemens’e göre aralarında çok az kalite farkı mevcuttur. Siemens biraz daha kalitelidir. Lakin son zamanlar Bosch’un gelişmesine çok önem vermişlerdir. Bosch üretimini Türkiye’ye kaydırınca ilk senelerda problemler yaşansa da bu sorunlar kısa bir sürede aşıldı. Servisi disiplinlidir. Bu ürünler kolay kolay bozulup arıza çıkarmazlar.

SİEMENS

beyaz eşya karşılaştırma

Tomografi cihazlarından tutun bütün entegreler, sigortalar Siemens tarafında üretimi sağlanmaktadır. Elektrik-Elektronikte dünya devidir. Gaggenau’dan sonra 2. en iyi beyaz eşya şifrketidır. Siemens, Bosch ve Profilo geniş bir servis ağına sahiptir ve müşteri tatminiyetine önem vermektedir.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa; bütçeme uygun olsun bunun yanı sıra da çok başımızı ağrıtmasın diyorsanız. Sizin için en iyisi BEKO veya ARÇELİK olacaktır. Lakin maddi durumunuz el veriyorsa kesinlikle Siemens yahut Bosch almalısınız. Bizce en iyi beyaz eşya şifrketi SİEMENS ve BOSCH.

Not: Miele ve Liebherr gibi beyaz eşya markaları piyasadaki en kaliteli beyaz eşya markası olarak tavsiye edilmektedir. Malzeme değeri ve dayanıklılık olarak incelediğimizde bu iki firma adete kalitede bir numaradır. Lakin servis ağının zayıf olması ve yedek parçalarının pahalı olmasından dolayı bizim listemizde en iyi beyaz eşya markası olarak girememişlerdir. Ayrıca bu ürünleri aradığınız yer yerde bulmakta kolay değildir. Gerçekten kaliteli bir beyaz eşya markası tavsiyesi istiyorsanız Miele ve Liebherr markaları tavsiye edilir. Lakin fiyat performans olarak Siemens ve Bosch markalarını tavsiye ediyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu