Tavsiye

En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi? 2021 Yılı En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi

En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi? 2021 Yılı En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi, Tavsiye bölümümüzde bu kez En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi? 2021 Yılı En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi? 2019 Yılı En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

En İyi Bulaşık Makinesi Hangisi? 2021 Yılı En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyesi

Bulaşık makineleri artık herkes için evlerin olmazsa olmaz beyaz eşyaları durumuna gelmiştir. Bundan dolayı yeni evlenme aşamasında olan her çift veya yeni bir bulaşık makinesi almayı düşünen bir kişi en iyi bulaşık makinesi hangisi? Hangi bulaşık makinesi tavsiye edersiniz? Hangi bulaşık makinesini alalım? Gibi tavsiye niteliğindeki sorulara yanıt aramaktadırlar. Bu hususta biz tavsiye niteliğinde en iyi bulaşık makinesi 2019 modellerini listeledik.

Ayrıca en iyi beyaz eşya markası hangisi? Merak ediyorsanız en iyi beyaz eşya markası tavsiye incelemeleri içeren yazımızı ve bir çamaşır makinesi almak istiyorsanız en iyi çamaşır makinesi hangisi? yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

En kaliteli bulaşık makinesi markası ve modelini belirlerken sağlamlık, müşteri tatminiyeti, servis ağı ve müşteri yorumları dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu nitelikler ışığında sizin için en iyi bulaşık makinesi önerileri ve en iyi bulaşık makinesi tavsiyesi listesini bir araya getirdik. İşte 2019 yılı en iyi bulaşık makineleri;

1- Miele G 6895 SCVi En İyi Bulaşık Makinesi

En iyi bulaşık makinesi Miele

Bu Miele Bulaşık Makinesi yalnızca şık ve güzel bir görünüme sahip olmakla kalmıyor, bunun yanı sıra ve daha mühimsi temizlik hususunda da gerçekten işinin uzmanı. Bulaşık makinesinin ayarlanabilir rafları ve katlanabilir çatal bıçak takımı haznesi ile yüklenmesi kolay bir şekildetir. Quick Intense Wash(Hızlı Yoğun Yıkama) döngüsü , çok kirli bir yükü bir saatten az bir sürede etkileyici bir biçimde temizliyor . Kontrol paneli net ve kullanımı basittir ve parmak izine dayanıklı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bunun yanında hep yeni ve temiz bir görünümde kalmasını sağlıyor.

Alman değeri Miele diğer beyaz eşya modellerinde olduğu gibi bulaşık makinesi modellerinde de sağlam işler çıkarıyor. Sağlamlık olarak en iyi bulaşık makinesi markası diyebiliriz. Lakin Türkiye’de hala servis ağı çok yaygın değil. Parçaları genelde pahalı. Lakin gerçekten iyi bir bulaşık makinesi tavsiyesi istiyorsanız Miele G 6895 SCVi XXL K2O A+++ (-%20) Tam Ankastre Bulaşık Makinesi tam size göre. Müşteri yorumları ve müşteri tatminiyeti yönünden önerilen bir marka fakat fiyat olarak orta gelirli bir aile için bizce biraz pahalı. Beyaz eşya satıcılarında bulmakta zorluk çekerseniz Miele’nin online mağazasından sipariş verebilirsiniz.

2- Samsung DW60M9550FS WaterWall Özellikli Bulaşık Makinesi

Samsung Bulaşık Makinesi Tavsiye
Samsung Bulaşık Makinesi Tavsiye

En kaliteli bulaşık makineleri listemizdeki bir diğer cihaz olan Samsung bulaşık makinesi Water Wall Teknolojisi ile çalışma şeklini değiştirmiştir.  WaterWall teknolojisi nedir? WaterWall su duvarı teknolojisi demektir. WaterWall ön yıkamada zaman yahut su israfı yapmadan en dip köşedeki bulaşıkları bile temizler. Genelde en kirli bulaşıkları yerleştirdiğiniz alt raftaki ulaşılması zor yerlerdeki bulaşıkları yüksek basınçlı suyla temizleyen bir teknolojidir.

Bu Samsung bulaşık makinesi çok iyi bir temizlik, durulama ve kurutma işi yapıyor. Ayrıca enerji verimlidir. Çalışma anında çok sessizdir, kullanımı ve yüklenmesi basittir. Tasarım olarak son derece şık dizayn edilmiştır.

Samsung Bulaşık makinesi Kolay Bulaşık Yükleme Sistemi aracılığıyla yükseklik ayarlı üst rafı aşağı ve yukarı yükseltilip alçaltılabilir. Böylelikle her boydaki tencere ve tavaya basit bir şekilde yer açılabiliyor. Listemizdeki cihazlar içinde en uygun bulaşık makinesi Samsung DW60M9550FS WaterWall Özellikli Bulaşık Makinesidir.

3- Bosch SMS88TI16T Solo Bulaşık Makinesi

Bulaşık Makinesi Tavsiye 2019 Bosch Bulaşık Makinesi

Tavsiye edilebilecek en iyi bulaşık makinesi listemizdeki bir diğer cihaz olan Alman Markası Bosch. Bosch bulaşık makinelerinin orta düzey cihazları montajı ve üretimi Türkiye’de yapılsa da bu cihaz gibi üst segment cihazların üretimi ve montajı Almanya’da yapılmaktadır. Haliyle Bosch markasının üst segment cihazlar hala sağlamlık hususunda iddialı bir biçimde en iyi bulaşık makineleri içinde yerini koruyor.

Home Connect uygulamasıyla bulaşık makinenizi uzaktan kontrolünü yapabilirsiniz. EasyStart ile bulaşıklarınız için en doğru program tavsiyesine göre yıkamayı başlatabilirsiniz. VarioSpeed Plus özelliği aracılığıyla makinenizi tam kapasite doldurduğunuzda, bulaşıklarınız çok kirliyse bile yıkama zamanını %66’ya varan miktarda kısaltabilmenizi sağlar. Bosch ActiveWater Eco Bulaşık Makinesi, standart hijyenik temizleme için yalnızca 6 litre su kullanıyor. Bunun yanında daha az su, daha az enerji ve daha çok performans sağlıyor.

Bosch Bulaşık makineleri Euromonitor 2017 satış hacmi sonuçlarına göre Bosch dünyanın numaralı bulaşık makinesi markası seçilmiştir. Yukarıda gösterilen özellikler ve Euromonitor sonuclarına göre Bosch bulaşık makinesini en iyi bulaşık makineleri listesine seçmemize yol açtı.

4- LG DFB425FP Akıllı Bulaşık Makinesi

LG Bulaşık Makinesi En iyi bulaşık makineleri 2019

Bu yenilikçi model, dönen ve döndürülen dört alt püskürtme koluna sahiptir. Böylelikle suyu köşelere doğru yönlendirir ve her yemeğin her kalıntısına ulaşır . LG’nin TrueSteam teknolojisi, daha iyi temizlik ve suyun lekelenmesini engellemeye yardımcı olmak için kazanı buharla dolduruyor.

Smart Diagnosis uygulaması aracılığıyla makinenizde bir problem yaşanıyorsa, mobil cihaz uygulamanızdaki kendi kendine teşhis özelliğini kullanabilirsiniz. Bu uygulama kolay bir çözüm ve olabilecek prosedürleri önerecektir. LG Bulaşık makinesi yukarıda gösterilen özellikleri aracılığıyla alınabilecek bulaşık makinesi önerisi olarak listemize girmeyi hak ediyor.

5- SMEG 50’li Yılların Retro Tarzı Bulaşık Makinesi

En İyi retro bulaşık makinesi 2019

SMEG Retro, 50’li senelerın retro görüntüsü olan bu paslanmaz çelik bulaşık makinesi yalnızca görüntüsüyle değil bunun yanı sıra temizliğiyle de ön plana çıkıyor. İtalyan yapımı Smeg bulaşık makinesi etkileyici bir biçimde zor lekeleri bile sorunsuz bir biçimde temizlemeyi başarabiliyor.

EnerSave özelliği aracılığıyla yıkama sonunda kendiliğinden kapağı açılarak kurutmada avantaj sağlamaktadır. Acil bir biçimde bulaşık yıkamanız gerekirse Quick Time ile 15 dakika gibi kısa bir sürede bulaşık yıkama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bir yıkama programı ve seçildiğinde, diğer beş yıkama seçeneğinden herhangi birini seçerek yıkama işlemini hızlandırabilirsiniz. Kırmızı, sizin renginiz değilse, Smeg mavi,pembe, krem ​​ve siyahla aynı retro görünümüyle paslanmaz çelikten yine geleneksel bir tasarım sunuyor. Retro görünüme sahip SMEG ST2FABBL bizce en iyi retro bulaşık makinesidir.

6- Miele Tam Entegre 18 inç Bulaşık Makinesi

en iyi mini bulaşık makinesi 2019

Mutfaktaki alanınızın sınırlı olması stil yahut temizlik verimliliğinden ödün vermeniz gerektiği manasına gelmez. Miele bulaşık makineleri her zaman performans,sağlamlık ve kullanım kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Bu mini bulaşık makinesi daha büyük kardeşleri ile aynı özelliklere sahip ve Miele kaliteden ödün vermeden daha ufak bir cihazla yıkama işlemini en iyi biçimde gerçekleştiriyor.

Mutfağı ufak olup kaliteli bir bulaşık temizliği isteyen kullanıcılar için 18 inçlik Miele G 4263 SCVi Active A+ Ankastre Bulaşık Makinesi tam size göre. Küçük mutfaklar için en iyi bulaşık makinesi tavsiyesi olarak önerilebilecek bir bulaşık makinesidir. Miele G 4263 SCVi bizce en iyi mini bulaşık makinesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu