Tavsiye

En İyi Buzdolabı Hangisi? 2021 Buzdolabı Tavsiyesi

En İyi Buzdolabı Hangisi? 2021 Buzdolabı Tavsiyesi, Tavsiye bölümümüzde bu kez En İyi Buzdolabı Hangisi? 2021 Buzdolabı Tavsiyesi başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. En İyi Buzdolabı Hangisi? 2020 Buzdolabı Tavsiyesi konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

En İyi Buzdolabı Hangisi? 2021 Buzdolabı Tavsiyesi

Buzdolabı hepimizin bildiği gibi bir evin olmazsa olmaz eşyaları içinde yer alıyor. İşte bu yüzden de bireylerin çoğu, en iyi buzdolabı markası araştırmasına giriyorlar. Sizde bu paylaşımımızda buzdolabı tavsiyesi ve buzdolabı önerisi gibi konularla alakalı bilgiler edineceksiniz. Bu listeyi hazırlarken markalar içinde müşteri tatminiyeti,  sağlamlık, servis ağı, yedek parça temini, ve arıza sıklığı gibi kriterler göz önünde bulunduruldu. Bunun için servis elemanlarıyla yapılan görüşmeler, ekşi sözlük buzdolabı yorumları ve forumlarda yapılan kullanıcı yorumlar değerlendirildi. Bu bağlamda bizde siz değerli okurlarımız için, 2020 en iyi buzdolabı tavsiyesi konusunu bir araya getirdik.

2020 En İyi Buzdolabı Tavsiyeleri

1-) Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Bosch en iyi buzdolabı 2020

4 mevsim modundan bir araya gelen bu buzdolabı modeli, en iyi buzdolabı kategorisinde ilk sırada yer alıyor. Bosch değerini zaten en iyi buzdolabı markası hangisi makalesinden de biliyorsunuz. Super Cooling işlevi etkinleştirildiğinde,  yeni alınıp dolaba konulan gıdalar daha hızlı soğur. Aynı zamanda buzdolabındaki diğer gıdaların de ısınmasını önler. Kesinlikle bu seri de buzlanma gibi olumsuz bir durum olmuyor. Sessiz çalışan bu model enerji tasarrufu da çok iyi sağlıyor. Tüketicilerin yaptıkları yorumlara göre Bosch KGN86AI42N buzdolabındaki ürünler kolay kolay bozulmadığı ve yeşilliklerin uzun süre sararmadan taze kaldığını belirtmişler. Kullanışlılık , dizayn , genişlik ,hacim, yakıt tasarrufu gibi tüm bu özellikler göz önüne alındığında 2020 yılı en iyi buzdolabı olarak Bosch KGN86AI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı ilk sırada yer alıyor.

2-)Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı

Siemens buzdolabı tavsiyesi 2020

En kaliteli beyaz eşya markaları içinde önerilen Siemens marka bir buzdolabının bu listede olmazsa olmazdı. Siemens’in bu geniş buzdolabı boyutuna göre az enerji tüketiyor ve son derece sessiz çalışıyor.  Multiairflow özelliği aracılığıyla tüm yüzeyleri eşit  biçimde soğutuyor. Siemens bu buzdolabında Balık ve kırmızı etleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tuttuğunu iddia ediyor. Ayrıca FrenceSence özelliği aracılığıyla yiyeceklerin daha uzun süre taze kalmasını garantiliyor. Forumlardaki ve satış sitelerinde müşteri yorumları son derece olumlu. Siemens KG86NAI42N A+++ 682 lt No-Frost Buzdolabı herkes aracılığıyla önerilen buzdolabı olarak listemizde yer alıyor.

3-)Samsung  RL4323RBASP A++ Kombi No-Frost Buzdolabı:

Samsung buzdolabı önerisi 2020

Samsung’un bu buzdolabı serisi, nem miktarlarını ve sıcaklık ayarlamasını çok iyi yapan kompresörlerden oluşuyor. Akıllı sensörlü sistemi aracılığıyla de: mutfağın sıcaklık düzeyi, iç bölümde ki nem düzeysi bunun bunun yanında kullanıcıların buzdolabını kullanma şekline göre de soğutmayla alakalı performans üst düzeylere çıkıyor.

En kaliteli buzdolabı kategorisinde olan Samsung’un bu serisi, klasik buzdolabı modelleriyle kıyaslandığında; A++ enerjili sınıfından dolayı %20 civarında enerji tasarrufu sağlıyor. Çok bölmeli olan bu seri bunun yanı sıra düşük seslidir. Özellikle bu buzdolabı aracılığıyla, faturalarınız %50-%70 azalıyor. 10 sene kompresör garantili olan Samsung RL4323RBASP A++Kombi No-Frost buzdolabı, isteğe göre 7 yılda garanti yapılabiliyor.

4-)LG GN-H702HLHU A++ Çift Kapılı No-Frost Buzdolabı:

en iyi buzdolabı hangisi

2020 en iyi buzdolabı markası içinde bulunan LG’nin bu serisi, 10 senelik motor garantisiyle gözleri üstüne topluyor. Buzdolabınızı garantiye almak isterken birde cebinizin de tasarruflu olmasını istiyorsanız, kesinlikle bu seriyi seçmenizi tavsiye ediyoruz. LG bilindiği gibi, teknoloji devi olarak gözleri üstüne topluyor. Öncelikle bu seri, LG Door Cooling+ teknolojisinden oluşmuştur. Buzdolabının soğutucusunun her bölümü, eşit olarak soğutuluyor. Böylelikle, gıdalarda daima taze kalıyor.

Ayrıyeten buzdolabında kötü kokular oluşmaması için, hygiene fresh özelliğinden de faydalanabilirsiniz. İlerleyen teknolojiyle birlikte, telefondan buzdolabına bağlanıp sıcaklık ayarını da yapabilirsiniz.

5-) Vestel NFK600 E A++ GI 600 lt No-Frost Buzdolabı

en iyi yerli buzdolabı 2020 vestel

Bilindiği gibi Vestel bir Türk markasıdır. Oldukça iyi bir buzdolabı olan Vestel markası, bunun yanı sıra akıllı defrost sisteminden oluşuyor. Defrost sistemi aracılığıyla, buzdolabınızda ki buzlanmalar kolay bir şekilde biçimde engelleniyor. Ayrıca kırılmaveyayanıklı özel cam raflarının yanında kokuları birbirine karıştırmama ve taze hava teknolojisine sahip bir buzdolabıdır. Sessiz biçimde çalışan bu buzdolabı aracılığıyla asla çevrede gürültü kirliliği olmuyor. Bu serinin diğer mühim özelliğiyse, çok amaca sahip bölmeden oluşmasıdır. Özellikle hassas gıdaların saklanmasında çok mühim görev üstlenmiştir. 4 kişilik bir ailenin buzdolabı gereksinimini çok sorunsuz bir biçimde karşılayabilecek bir boyuttadır. Vestel NFK600 en iyi yerli buzdolabı olarak listemizde yerini almıştır.

6-)Altus Al-306 E A+ Büro Tipi Buzdolabı:

Buzdolabı yorumları

Altus’a ait bu seri, büro tarzında dizayn edilmiştir. A+ enerjisine sahip minimum elektrik tüketimiyle çok iyi tasarruf edilmesini sağlıyor. Diğer büro tarzı buzdolaplarıyla karşı karşıya geldirıldığında, 140 Lt. brüt hacmiyle çok geniş bir kullanım alanı sunuyor. Gerek dondurucu bölmesi gerekse soğutucu bölmeleri ufak çapta ki ihtiyaçları da çok iyi karşılıyor. Çok sessiz biçimde çalışan bu buzdolabı serisi, çevrilen kapı yönünün özelliğiyle de üyelerine bi hayli iyi rahatlıklar sunuyor. Ayrıca statik biçimde ki soğutma seçeneği aracılığıyla de, malzemeler her daim taze kalıyor. Küçük olduğu halde geniş hacmiyle kullanıcıları çok fazla hayrete düşürüyor. Led ampulünün standart aydınlatması neticesinde de kullanım kolay bir şekilde hale geliyor. Altus Al-306 EA+ buzdolabı serisi genelde; dubleks evlerin herhangi katında, bürolarda ve yazlıklarda daha çok kullanılıyor. Kullanışının kolay olması ve soğutma kapasitesi de uzun seneler kullanılmasına neden oluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu