Canlı Sohbet

Gerçek bay ve bayan ziyaretçilerle sohbet edebileceğiniz, arkadaşlıklar kurabileceğiniz canlı sohbet sitesi.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

En iyi Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021 - Muhbirler.ORG


En iyi Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021

En kaliteli Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021, Tavsiye bölümümüzde bu kez En kaliteli Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021 başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. En kaliteli Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021 konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

En kaliteli Buzdolabı Markası Hangisidir ? | İşte En Kaliteli Buzdolabı Tavsiyesi 2021

Öncelikle en iyi beyaz eşya markası yazısında dile getirdiğimiz gibi bir buzdolabı alacaksanız. Kesinlikle satıcıya en iyi buzdolabı hangisi ? Hangi buzdolabı modelini alalım? Hangi marka buzdolabı almalıyım? En kaliteli buzdolabı markası hangisi? En kaliteli buzdolabı markası hangisi? Buzdolabı önerir misiniz? Gibi buzdolabı tavsiyesi içersen sorular kesinlikle sormayın. Çünkü size elinde kalan satmakta zorlandığı bir modeli satmaya çalışacaktır. Buzdolabı uzun seneler kullanacağınız bir beyaz eşya olduğu için buzdolabı almaya giderken geniş bir şekilde bir araştırma yapıp ürünler ve fiyatlar ile ilgili bilgi sahibi olmak çok mühim. Yoksa vereceğiniz yanlış bir karar sizin senelerca servis ücreti ödemenize neden olarak ucuza aldığınızı düşündüğünüz bir buzdolabını servis fiyatlarıyle pahalı bir buzdolabından daha pahalıya mal olmasına neden olabilir.

En kaliteli buzdolabı markasını seçerken sorun yaşamak istemiyorsanız bu yazımızı geniş bir şekildeca okumanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü piyasada birden çok marka ve model var ve hepsi rekabet içinde Peki siz bu kadar marka içinde hangi buzdolabı markasını tercih etmelisiniz? Biz bu markaların kalite, enerji, servis ağı ve müşteri tatminiyeti yönünden kuvvetli ve zayıf yönlerini değerlendireceğiz. Bunun yanında en iyi buzdolabı markası hangisi ? Ya da en iyi buzdolabı tavsiyesi gibi sorulara yanıt bulmuş oluruz.

SAMSUNG BUZDOLABI TAVSİYESİ

Güney Kore menşeli Samsung her ne kadar telefon üretiminin önderi olsa da beyaz eşya hususunda pek de o kadar pazarın hakimi değil. Müşteri yorumlarına göre servis ağı ve müşteri tatminiyeti yönünden idare eder. Genelde buzdolaplarının fiyat aralıkları uygun olsa da müşteriler aracılığıyla bazı modellerinde su akıtma sıkıntı olduğu dile getirilmektedir. Ürünleri çok kaliteli olsa da çok kötü bir üründe değildir. Kalite olarak aşağı yukarı LG değerindedir. Eğer LG marka bir buzdolabıyla Samsung Marka bir buzdolabı içinde kaldıysanız hangisi ucuzsa onu tercih edebilirsiniz. Hatta LG buzdolapları son haftalarda bir tık önde diyebiliriz.

VESTELBUZDOLABI TAVSİYESİ

Eskiden ürettikleri buzdolapları daha kaliteliydi. O vakitler İngiltere menşeiliydi şuanda parçaları Çin’de üretilip Manisa’da monte edilmektedir. Servis ağı geniş ve yedek parça temini kolay olsa bile malzeme olarak Çin değerinde bir buzdolabı markasıdır. Vestel markası televizyon üzerine kendini ispatlamış bir firma olsa bile beyaz eşya ve buzdolabında o kadar adından söz ettirememektedir.

BEKO-ARÇELİKBUZDOLABI TAVSİYESİ

Beko ve Arçelik aynı fabrikada üretimi sağlanmaktadır. Beko dünya geneli satış yaparken Arçelik Beko’nun Türkiye ayağıdır. Arçelik’in eski buzdolapları, eski beyaz eşyaları daha kaliteliydi. Belki Babaannenizin dedenizin evinde hala çalışan 20 yıllık Arçelik marka buzdolabı gözlemleyebilirsiniz. Arçelik beyaz eşya ürünleri çünkü eskiden Siemens aracılığıyla üretilmekteydi. “Arçelik buzdolapları kalitelidir” ünü buradan gelmektedir. Yerli üretim olduğu için servis ağı geniştir ve müşteri tatminiyetine önem verir. Düşük bütçeli kullanıcılar için tavsiye edilebilir. Aynı fiyat aralığında Beko ve Arçelik marka buzdolabı içinde kalırsanız Beko’yu tercih edebilirisiniz. Bazı kullanıcılar aynı fabrika ürünleri olsa bile dünya markası olduğu için Beko’nun Arçelik’ göre daha kaliteli olduğunu ileri sürmektedir. Sikayetvar.com ‘daki kullanıcı şikayetlerini incelediğimizde Beko buzdolabı şikayetleri 2 binin üzerindeyken Arçelik buzdolabı şikayetleri 8 binin üzerindedir. Tabi burada satış sayıları bilgisiyle değerlendirmek daha doğru olacaktır.

PROFİLO BUZDOLABI TAVSİYESİ

Profilo eskiden AEG şifrketi ile ortak üretim yapan bir markaydı. 1995 senesinde  Siemens ve Bosch’a bağlanmıştır. 2002 senesinden  bu yana tamamen Bosch ve Siemens tasarımı ve parçalarıyla üretilmeye başlandı. Profilo’nun Bosch ve Siemens’ten farkı ön panel vs gibi ufak detaylar ve birkaç teknolojik özelliktir. Yani bir takım lüx özellikler Profilo’da pek de yer almaz. Bundan dolayı Profilo markası Bosch ve Siemens’e göre daha hesaplıdır.Kalite olarak Siemens ve Bosch’dan sonra gelen 3. alternatif bir markadır. Kullanıcıyı üzmez. Servis ağı geniş ve kalitelidir. Müşteri tatminiyeti yüksektir.

SHARPBUZDOLABI TAVSİYESİ

Tam bir Japon değeridir.  Ürünleri son derece kalitelidir fakat kaliteyle orantılı olarak pahalıdır. Yani her bütçeye uygun buzdolabı bulamayabilirsiniz. Ürünlerinin çalışması sessizdir. Lakin enerji tasarrufu hususunda diğer firmaların biraz gerisindedir. Kolay kolay arıza çıkarmazlar ama arızalandıkları zaman servis ve yedek parça temini yönünden biraz başınız ağrıyabilir. Sharp markasının listemizdeki diğer markalar kadar servis ağı geniş değildir. Paranız varsa alınabilecek en iyi markalardan biridir. Hatta belkide dünyanın en iyi buzdolabı markası olmaya aday olabilecek kadar kaliteli bir buzdolabı markasıdır. Lakin biz fiyat performans olarak en iyi ürünü seçmeye özen gösterdiğimiz için Sharp bizim tavsiye ettiğimiz bir buzdolabı markası değildir.

BOSH-SİEMENSBUZDOLABI TAVSİYESİ

Siemens elektronik cihazları üretiminde köklü bir firmadır. Tomografi cihazlarından tutun bütün entegreler ve sigortalar Siemens tarafında üretimi sağlanmaktadır. Yani Siemens elektrik ve elektronik üretiminde dünya devi konumundadır. Siemens, Bosh ve Profilo aynı fabrikada üretimi sağlanmaktadır. Kalite olarak Siemens bu üç firma içindeki en kaliteli beyaz eşya ve buzdolabı markasıdır.  Son zamanlarda Bosch’un gelişmesine çok önem verildiği için  kalite olarak Siemens’ten sonra Bosch gelmektedir. Profilo ise birkaç nüans değişiklikların ve teknolojik özelliklerden dolayı bu üç firma içinde 3. Sırada bulunmaktadır. Ama bu üç firmada kalite olarak kullanan kişiyi üzmez. Genel olarak servis ağı geniş ve disiplinlidir. Bu ürünler kolay kolay bozulup sorun çıkarmazlar. Fiyat olarak her bütçeye uygun ve her çeşit buzdolapları bulunmaktadır.

SONUÇ : EN İYİ BUZDOLABI MARKASI HANGİSİDİR ?

Biz siz değerli okurlarımız için fiyat olarak uygun ,  performans olarak yüksek verimlilik sağlayan bunun bunun yanında enerji tasarrufu yüksek, servis ağı geniş ve kaliteli, müşteri tatminiyeti yüksek miktarda olan en iyi buzdolabı markasını seçmenize yardımcı olmaya çalıştık. Bu hususta kullanıcı yorumlarından ve firma bilgilerinden yola çıkarak SHARP şifrketi kalite olarak en kaliteli buzdolabı markası olarak öne çıksa bile her yerde servisinin olmaması yedek parça ve arıza gideriminin maliyetli olması ve SHARP buzdolabı modellerinde genelde yüksek fiyatlı olması bizim açımızdan ne yazık ki en iyi buzdolabı tavsiyesi olarak seçilemedi. Bu hususta hem fiyatı her bütçeye uygun çeşitleriyle, hem değeri ve servis ağıyla bunun bunun yanında genelde müşteri tatminiyetiyle SİEMENS en iyi buzdolabı markası olarak öne çıkmaktadır. SİEMENS’i kalite olarak BOSCH ve PROFİLO takip etmektedir. Bir buzdolabı almaya karar verdiğinizde bu üç firma içinde fiyat ve özellik olarak aklınıza yatan bir modeli gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Eğer bütçeniz bu hususta kısıtlı ve kullanan kişiyi çok fazla üzmeyecek bir buzdolabı markası önerisi istiyorsanız BEKO ve ARÇELİK orta kalitenin üzerinde bir performans gösterdiği için tavsiye edilebilecek buzdolabı markaları içinde bulunmaktadır. Tabi şunu asla unutmayın fiyatı yüksek en kaliteli buzdolabını da alsanız elektronikte arada bir işler şansa bağlıdır!


Yazar: admin

Görüntüleme: 69 defa

Kategori: Tavsiye

Yayınlanma Tarihi: 17 Nisan 2021

Cevap bırakın