Tavsiye

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi, Tavsiye bölümümüzde bu kez En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi başlıklı konumuzla siz değerli okurlarımıza faydalı bulunacağını düşündük.. En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi konumuzun ayrıntı kısmını sonuna kadar mutlaka okuyun..

En İyi Çamaşır Makinesi Hangisi? Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

Çamaşır makineleri yaşamımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerin başında gelir. Zorlu ev işlerinde bize zaman kazandıran çamaşır makineleri ile kısa bir sürede tüm çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Her evde bulunan çamaşır makineleri artık çamaşır yıkamakla kalmıyor bunun yanı sıra çamaşırları kurutmaya başladı. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çamaşır makineleri artık çok fonksiyonlu duruma geldi. Çamaşır makinesinde çeşidin bu denli atması, çamaşır makinesi seçimini zor hale getirdi. Bugün bir çok ev hanımı çamaşır makinesi seçimi hususunda zorlanmaya başladı. Bu yazı dizimizde siz değerli okurlarımız için en iyi çamaşır makinesi modellerini tanıtıp, çamaşır makinesi seçimi hususunda siz değerli okurlarımıza yardımcı bulunacağız.

En kaliteli 5 çamaşır makinesi modelini siz değerli okurlarımız için seçtik. Seçim yaparken, fiyat, performans, özellik, kalite, dayanıklılık gibi unsurları dikkate aldık. Piyasada en fazla tercih edilen ürünleri siz değerli okurlarımız için irdeledik. Çamaşır makinesi alacaksanız mutlaka bu 5 ürünü incelemeye alın.

2020 En İyi Çamaşır Makinesi Modelleri

1. LG F4V5RGP2T A+++ En İyi Kurutmalı Çamaşır Makinesi

en iyi çamaşır makinesi LG

LG aracılığıyla üretilen LG F4V5RGP2T A Çamaşır Makineleri hem yıkama hem de kurutma özelliği ile gözleri üstüne topluyor. Listemizdeki kurutma özelliği taşıyan tek çamaşır makinesi olduğundan dolayı çamaşır makinesi tavsiyesi olarak ilk sırada olmayı almayı hakediyor. 10,5 kilogram çamaşır yıkama kapasitesine sahip cihazda 14 farklı yıkama programı mevcuttur. Ekstra geniş hacimli cihaz özellikle kalabalık ailelerde, bir defada çok çamaşır yıkamak gerektiğinde tercih edilmektedir. 1400 sıkma devri ile çalışan cihaz 7 kilo kurutma kapasitesine sahiptir. Oldukça sessiz çalışan cihaz, geniş yıkama kapasitesi ve 14 farklı yıkama özelliği ile son günlerin en fazla tercih edilen çamaşır makinelerinden birisi oldu.

2. Siemens IQ300 WG42A1X0TR A+++ En İyi Çamaşır Makinesi

Siemens en iyi çamaşır makineleri
,

En kaliteli beyaz eşya markaları sıralamasında da ilk sıralarda olan Siemens IQ300 WG42A1X0TR model çamaşır makineleri 9 kilo kapasiteye ve 1200 devir sıkma gücüne sahiptir. Farklı yıkama seçenekleri ile yaşamımızı kolaylaştıran bu çamaşır makinesi 51 desibel ses ile çalışır. Çamaşır yıkama işinde yüksek performans elde etmek isteyenler bu ürünü tercih edebilir.

3. Bosch WGA142X0TR A+++ Çamaşır Makinesi

Bosch Çamaşır Makinesi Tavsiyesi

En kaliteli çamaşır makinesi markası listesinde de olan Bosch, kaliteli ürün üreten bir beyaz eşya markasıdır. Bosch WGA142X0TR çamaşır makineleri 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesi ve A+++ enerji sınıfı ile az elektrik tüketir. Beyaz ve renkli çamaşırlar için program bulunan makinede hassas program, sentetik program, yorgan program, yünlüler elde yıkama program, hijyen program, bi hayli hızlı yıkama programı, kolay ütüleme özelliği, süper 30 dakika kısa program gibi bir çok değişik program seçeneği yer alıyor. Bu ürünü 36 ay garantili bir biçimde satın alabilirsiniz. Makinenin gürültü düzeysi 51-74 desibeldir. Cihaz 1200 devir sıkma gücüyle çalışır.

4. Samsung WW90J5475FW A+++ Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi Önerisi

Samsung markasının en iyi çamaşır makine modellerinden birisi olan WW90J5475FW çamaşır makinesi 1400 devir gücüne sahiptir. 9 kilo yıkama kapasitesi ile geniş hacimli yorgan, battaniye gibi eşyalarınızı çok rahat yıkayabilirsiniz.  Ön yıkama, eko yıkama, bi hayli hızlı yıkama, elde/yün yıkama, yoğun/dış mekan kıyafeti yıkama, kot yıkama, spor yıkama, sentetik yıkama, bebek bakım yıkama gibi bir çok seçenek sunan çamaşır makinesi 24 ay garantili olarak satışa sunulmaktadır. Çamaşır makinesi 50-74 desibel ile gürültüsüz bir biçimde çalışır.

5. Arçelik 9147 Ycm Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinesi Kalite Sıralaması

Arçelik 9147 YCM çamaşır makineleri 1400 devir, 9 kilo çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir. İnverter motora sahip bu çamaşır makineleri uzun ömürlü bir model olarak satışa sunulmaktadır. Ağır, orta ve açık olmak üzere 3 ayrı kir seçeneği sunan cihaz 24 farklı lekeyi başarı ile çıkarmaktadır. Yüksek yıkama sıcaklığı, uzun program süresi gibi üstün özelliklere sahip cihaz çamaşır yıkama hususunda hijyen vaat edip çamaşırların yıpranmasını engelliyor. Cihaz 53-78 desibel ses ile çalışıp bi hayli sessiz çalışmaktadır.

Ayrıca en iyi çamaşır makinesi markası hangisi düşünüyorsun yazımıza inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu