Aralık 8, 2022

En İyi Kameralı Telefon: DXOMARK Sıralaması

En iyi kameralı telefonlar , Telefon kameranızın sadece sahip olduğu lens türü değil; kaç lensi olduğu, düşük ışıkta nasıl çalıştığı ve kaç megapiksel olduğu gibi birçok etken tercihinizi değiştirebilir. Ayrıca bu etkenler kafanızı karıştırabilir. Bu yüzden sizler için en iyi kameralı telefon listemizi hazırladık.Listemizdeki kameralı telefonların, gerçek kameralara göre en önemli avantajı; karşılaştırıldıklarında oldukça küçük olmalarıdır. Çünkü en iyi kompakt kameralar bile boyutlarıyla taşınmayı zorlaştırabiliyor. İşte profesyonel bir kamerayla rekabet edebilecek kalitede kameraya sahip telefonlar!
Kaynak

Kamerası En İyi Telefonlar

En iyi kameralı telefonlar , Kamerası en iyi telefonlar neler? Bu yazıda etkileyici kamera performansı ile ön plana çıkan akıllı telefon modellerini bir arada topladık. İşte DxOMark puanlarına göre kamera konusunda en başarılı telefonların listesi!Günümüzde bazı akıllı telefon modelleri fotoğraf ve video kaydı konusunda oldukça etkileyici performans sergiliyor. Dolayısıyla çok sayıda kullanıcı, fotoğraf çekimi ve video kaydı işlemleri için fotoğraf makinesi yerine akıllı telefon tercih ediyor. En iyi fotoğraf çeken telefonlar neler gelin hep birlikte inceleyelim.
Kaynak

Mobil Fotoğrafçılar İçin Dev Liste: En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar

En iyi kameralı telefonlar , Samsung’un geçtiğimiz yıla damgasını vuran amiral gemisi Galaxy S21 Ultra kamera performansıyla kullanıcıların büyük beğenisini topladı. 108 Megapiksel, 1/1.33 inç sensöre sahip F1.8 diyafram değerine sahip HDR ve OIS desteğiyle Samsung Galaxy S21 Ultra listenin zirvesine en yakın cihaz diyebiliriz.
Kaynak

Kamerası en iyi telefonlar (2022)

En iyi kameralı telefonlar , Akıllı telefon kullanımı son 10 yılın en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Her yıl daha da fazla kişiye ulaşan akıllı telefonlar küçük bir bilgisayardan da öte oyun konsolu, iş istasyonu, kamera, fotoğraf makinesi ve ses kayıt cihazı gibi pek çok özelliğiyle başta gazeteciler olmak üzere birçok meslek grubundan insanın işlerini çok daha pratik bir şekilde yapmasına olanak sağlıyor.Basın açıklamaları ve kitlesel eylemler gibi haber konularında gazetecilere hiç dikkat ettiniz mi? Kamera ekiplerinin sayısı ve boyutu azalırken telefonla görüntü alan gazeteci sayısı giderek artıyor. Bunun iki nedeni var. Birincisi, telefonları taşımak da, çekim yapmak da daha kolay ve hızlı. İkincisi, telefonların gelişen kameraları sayesinde artık birkaç yıl öncesine kıyasla bile çok daha iyi görüntü elde edebiliyoruz. Örneğin artık 4K çözünürlüklü telefon kameralarıyla yapılan çekimler büyük ekranlı televizyonlarda bile gayet güzel görüntü verebiliyor.
Kaynak

En iyi arka kameraya sahip 10 telefon!

En iyi kameralı telefonlar , En iyi kameraya sahip telefonlar hangileri?Uzman İncelemelerinde her yıl yüzlerce akıllı telefonu test ediyoruz.En pahalı amiral gemilerinden, sırf zorunluluktan satın aldığınız bütçe dostu cihazlarına kadar, olabildiğince bilgi sahibi olduğumuzdan emin olmak için bir dizi telefon üzerinde oldukça titiz karşılaştırmalar yaptık.
Kaynak

DxOMark en iyi kameraya sahip telefonları açıkladı!

En iyi kameralı telefonlar , Cihazları belirli standartlar altında test ederek kıyaslayan DxOMark, en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar listesini güncelledi.Akıllı telefon sektöründeki hareketlilik tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz aylarda Galaxy S22, iPhone SE 2022 ve Xiaomi 12 modellerinin tanıtılmasıyla daha da artan bu rekabet, pazar payı nispeten daha az üreticileri de harekete geçirmeye başladı. Son olarak modelleri test ederek belirli standartlar altında kıyaslayan DxOMark, en iyi kameraya sahip akıllı telefonları açıkladı. İşte en iyi kameraya sahip telefonlar…
Kaynak

En İyi Kamera Özelliğine Sahip Telefonlar

En iyi kameralı telefonlar , En iyi kamera özelliğine sahip telefonlar yeni bir akıllı telefon alırken önem verdiğimiz bir kriterdir. Hemen hemen herkesin ilk dikkat ettiği özellik kamerasının iyi olmasıdır. Sosyal medyanın yaygınlaşması ve çektiğimiz fotoğrafları anında arkadaşlarımızla paylaşabilmek fotoğraf çekmeyi herkes için bir hobi haline getirmiştir. Tüketicilerin çoğu telefon alırken kamerasının iyi olmasına dikkat eder. Telefon üreticilerinin de müşteri isteklerine göre hareket etmesiyle günümüzde telefon kameraları oldukça ileri seviyelere geldi. Bu yazımızda sizlerle en iyi kamera özelliğine sahip telefonlar ile ilgili detayları inceleyeceğiz.İşte çoklu kamera sayesinde bu özellikleri farklı cihazlara dağıtıyor. Sadece zoom özelliği için başka bir kamera, geniş açı için bir başka kamera, siyah beyaz özelliği için ayrı bir kamera ve alan derinliği yine farklı bir kameradan gerçekleşiyor. Bu sayede büyük bir sensör kullanmak yerine tercih edilen akıllıca bir çözümdür. İki kameradan üç kameraya, dört kamera ve hatta beş kameraya sahip cep telefonları gelmeye devam ediyor. En iyi kamera özelliğine sahip telefonlar bu teknolojiyle birbiriyle yarışıyor.
Kaynak

En İyi Kameraya Sahip 30 Telefon (Temmuz 2022)

En iyi kameralı telefonlar , Akıllı telefon alırken birçoğumuz için en önemli kriter iyi bir kameraya sahip olmasıdır. Bazılarımız için orta segment bir telefonun orta segment bir kamerası yeterli olsa da bazı kullanıcılar en iyi kamera sahip telefonu istemektedir. Biz de bu yazımızda DXOMARK verilerine göre 2022‘nin en iyi kamera sahip telefonlarını sizler için listeledik.En iyi kameralı telefonlar listemize geçmeden önce DXOMARK hakkında kısa bir bilgi verelim. DXOMARK dünya genelinde kamera konusunda otorite kabul edilen bir kuruluştur. Bu kuruluş hem profesyonel kameraları hem de akıllı telefon kameralarını detaylı bir şekilde incelemekte ve puanlamaktadır. Yapılan incelemelerde telefonların farklı koşullarda; gece, gündüz, portre, makro, zoom vb. fotoğraf ve video çekimleri test edilmekte ve puanlanmaktadır. Telefonların arka kameralarının yanı sıra ön kameraları için de bu testler yapılmaktadır. Şimdi gelin en iyi kameralı telefonlar dxomark listemize geçelim.
Kaynak

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

En iyi kameralı telefonlar , 2021 Ekim ayında alabileceğiniz en iyi kameraya sahip akıllı telefonları listeledik. Her bir telefonun artı ve eksilerine değinerek sizlerin akıllı telefon seçiminde işini kolaylaştırmayı amaçladık. İncelemenin detaylarını okuduğunuzda artık telefonunuzu seçmeye hazırsınız demektir.Dxomark verileri baz alınarak hazırladığımız en iyi kameraya sahip telefonlar incelememize hoş geldiniz.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.