Biyografi

Ertem Şener Kimdir Nereli?

Ertem Şener Kimdir Nereli?, Bu makalemizde Ertem Şener Kimdir Nereli? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Ertem Şener Kimdir Nereli?

Ertem Şener Kimdir Nereli?

Birçok kanalda sunuculuk yapmış özellikle maç anlatımı konusunda son derece başarılı ve içten bir isim olan Ertem Şener kimdir? nereli ve kaç yaşında? işte biyografisi.

Ertem Şener Kimdir? Hayatı

Ertem Şener, 18 Temmuz 1975 tarihinde Kayısı ile meşhur ilimiz olan Malatya’da doğmuştur.Lise eğitimini İstanbul 50. Yıl İNSA Lisesi’nde okumuş ve ardından da Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Tarihi Fakültesinden mezun olmuştur.

1995 tarihinde çalışma hayatına radyo ile başladı.Öncelikle Radyolarda bulundu ardından ise Muğla’da yayın yapan özel bir Televizyonda çalıştı.Bu televizyondan sonra TGRT tarafından keşfedildi ve TGRT ekranlarında İtalya Ligi maçlarının anlatımını yaptı ve çok beğenildi.Maç anlatımlarından sonra sırasıyla Spor Bültenlerini sunmuş ardındanda Spor ile ilgili programlarda sunuculuk yapmıştır.

1997 tarihinde Star Tv ekranlarına geçiş yaptı ve Star Tv’nin yayınlamış olduğu Şampiyonlar Ligi maçlarınının anlatımını kendisi yaptı.Star Tv’de Hem maç anlatımı hem de Futbol ile ilgili özel programlarda hem yapımcılık hem sunuculuk gerçekleştirdi.Ertem Şener, Telegol, Futbolig gibi programları kendi hazırlayıp sundu.2001 tarihinde kısa bir süre Milano’da bulunup orada çalıştı.2002 tarihinde Star tv ekranlarına tekrar geri dönüş yaptı.

Hobileri arasında Yüzmek, Bisiklete binmek var.Ayrıca Futbol oyununu oynamayıda çok seviyor.Kendisi evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.

2015 yılı Nisan ayından itibaren Beyaz Tv’de çalışmaya başlayan isim halen burada “Beyaz Futbol” isimli programı sunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu