Oyun ve Ekipman

ESO: Flames of Ambition DLC’si konsollar için çıktı

ESO: Flames of Ambition DLC’si konsollar için çıktı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde ESO: Flames of Ambition DLC’si konsollar için çıktı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde ESO: Flames of Ambition DLC’si konsollar için çıktı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

ESO: Flames of Ambition DLC’si konsollar için çıktı

The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition DLC paketi Xbox One ve PlayStation 4’te çıktı ve şimdi satın alınabilir. İki yeni destansı zindanla birlikte 2021 yılı boyunca sürecek olan Oblivion Kapıları macerasına başlıyoruz. Ayrıca 29. Güncelleme de Xbox One ve PlayStation 4’te oynanabilir. Bu güncellemede tüm oyuncular için ücretsiz değişiklikler ve iyileştirmelerin bunun yanında yüksek düzeyli oyuncular için yeniden tasarlanan Champion Sistemi yer alıyor.

ESO: Flames of Ambition DLC’si çıktı

[wpcc-iframe src=”https://www.youtube.com/embed/2QS4t-KX9JA” frameborder=”0″ style=”position:absolute;width:100%;height:100%;left:0″ allowfullscreen]

DLC ve ücretsiz ana oyun güncellemesi şunları içerir:

  •  İki yeni zindan: Black Drake Villa ve The Cauldron
  • 2021 yılı boyunca sürecek Oblivion Kapıları hikâyesinin başlangıcı
  • Eşya setleri, başarımlar ve koleksiyon eşyalarının dahil olduğu yeni ödüller
  • Champion Sistemi güncellemesi ve karakter sayfasında geliştirmeler
  • Ve daha fazlası!

İKİ YENİ ZİNDAN: Black Drake Villa ve The Cauldron

Oyuncular, Black Drake Villa’da maceraperest Wood Elf gözcü Eveli Sharp-Arrow ile birlikte çalışarak artık canavarların ve kundakçıların barındığı bu bir zamanların görkemli malikânesinin gizli arşivlerini araştıracak. Black Drake Villa ile ilgili daha fazla bilgi için ESO internet sitesine inceleyebilirsiniz.

The Cauldron’da Waking Flame tarikatı yerel halkı esir etti ve şimdi çoktan unutulmuş bir madenin tekinsiz harabelerini kazıyorlar. Oyuncular, Dremora Lyranth’ın yardımıyla The Cauldron’a girip Daedric müritlerine ve yaratıklarına karşı savaşarak esirleri serbest bırakmalı ve planlarına son vermeliler. The Cauldron ile ilgili daha fazla bilgi için ESO internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Yeniden tasarlanan Champion Sistemi aracılığıyla oyuncular, güncellenen üç takımyıldız grubunu tercih ederek karakterlerini oyun stillerine daha iyi uyarlayabilirler. Ayrıca bu değişikliklerle birlikte her bir takımyıldız için dört adete kadar pasif güçlendirme yerleştirilebilecekleri Champion çubuğu da oyuna ekleniyor.

29. Güncelleme’de yeni Champion Sistemi’nin bunun yanında başka iyileştirme ve düzeltmeler de yer alıyor. Nitelikleri daha kapsamlı bir şekilde gösterecek biçimde güncellenen karakter sayfası bunlardan yalnızca biri. Oyuncular artık yaptıkları değişikliklerin (Champion Point’ler, yetenekler, eşyalar yahut özellikler gibi) karakterleri üzerindeki tesirini daha iyi görebilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu