Biyografi

Ezgi Gözeger Kimdir?

Ezgi Gözeger Kimdir?, Bu makalemizde Ezgi Gözeger Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Ezgi Gözeger Kimdir?

Ezgi Gözeger Kimdir?

2018 senesi Ağustos ayına göre şuan Fox Tv televizyonunda sabah kuşağı içerisinde yayınlanan Çalar Saat adındaki programda sunuculuk yapan ve uzun zamandır Fox Tv’de çalışan ünlü isim Ezgi Gözeger kimdir? bu biyografimiz ile sunucuyu ayrıntılı şekilde tanıyabilirsiniz.

Ezgi Gözeger Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Sunucu ve aynı zamanda Meteorolog olan Ezgi Gözeger 30.07.1986 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açmıştır.İzmir’in ilçesi olan Tire’de hayata gelen oyuncu eğitim görmeyede burada başlamıştır.Burada Anadolu lisesini bitirmiş olan isim ardından ise Üniversite sebebiyle İstanbul’a gitmiş ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Meteroloji Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.Okul tamamlandıktan sonra bir yandan bitirmiş olduğu bölümle ilgilenmiş diğer yandan ise sunuculuk ile spikerlik dersleri almıştır.Boyu 1.66’dır.

Okul tamamlanmasından sonra Yüksek Lisans yapmış olan isim ardından ise 2009 senesinle beraber Fox Tv ekranlarında gözükmeye başlamıştır.Çalar Saat programı ile o zamanlardan itibaren ekranlara gelmiş isim bu programda hava ile ilgili bilgiler vermiştir.Ardından yine Fox Tv ekranlarında Hava Durumu sunuculuğu yapmıştır.

2012 senesinde yine Fox Gece adındaki programla ekrana gelmeye başlamış olan isim 2014 ile 2015 seneleri arasında ise sabahları haber sunmaya başlamıştır.

Ezgi Gözeger evli mi? evet evli olan sunucu 2014 senesinde evlenmiştir.İstanbul’da gerçekleşen düğüne bir çok ünlü isimde davetli olarak katılmış ve güzel bir törenle çift dünya evine girmiştir.Eşide kendisi gibi televizyon dünyasından bir isim olan Onur Özmemiştir.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu