Oyun ve Ekipman

Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod

Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod

Fallout 4 modları geliştiren Mangaclup adındaki bir geliştirici ekipten yeni bir Silent Hill modu geldi. Whispering Hills adındaki bu mod aracılığıyla bugünlerde yeni bir oyununu heyecanla beklediğimiz seriyle hasret giderebilirsiniz. Bethesda’nın geliştirdiği Fallout 4 grafikleriyle seriyi oynayanlar için bi hayli tanıdık mekanlarda gezmek, eski nostaljik Silent Hill atmosferini solumak hoş olacaktır.

Fallout 4 için Silent Hill modu: Whispering Hills

Geliştirici ekibin bir önceki günlerde paylaşımı yaptığı bir fragman, bi hayli ilgi çekici görünüyor. Seriden tanıdığımız mekanların Fallout 4 grafikleriyle yeniden canlandırılmış kısımları ve fragmanın tamamı, bi hayli enteresan. Fragmanda serinin öncedenki oyunlarından tanıyabileceğiniz o ünlü okul da yerini almış. Aynı zamanda bu sisli atmosferin bunun yanında serinin bi hayli bi hayli beğeni alan farklı düşmanları da yine Whispering Hills modu ile Fallout 4’e geldi. Mod içerisinde seslendirilmiş bir NPC yardımıyla tamamlamanız gereken bir dizi görevler olacak.

Bu bahsi geçen görev serisi sizi Midwitch ilkokuluna ve Whispering Hills kasabasına götürecek. Silent Hill filminde temel alınan Centralia kasabasına dayanıyor ve görünüşe bakılırsa mod, haritayı yeniden oluşturmak için lazer tarama verilerini kullanıyor. Seriden tanıdığımız Piramit Kafa, o ünlü hemşireler ve Energiser Bunny gibi bilindik canavarlar da karşımıza çıkıyor. Bunun bunun yanında mod Stranger Things’ten Demogorgon, Slenderman’e andıran yapısıyla SirenHead gibi bazı farklı evrenlerden canavarları da içinde içinde yer alıyor.

Fallout 4 içinde Silent Hill oynamanızı sağlayan mod

Fragmanın içinde bunun yanı sıra orijinal oyunla aynı bölümlerin kıyaslamalarını da gözlemleyebilirsiniz. Atmosferi bire bir olarak yansıtmalarını beklemek biraz acımasızca olabilir tabi ki, fakat hiç de fena görünmüyor. Özellikle büyük oyunların hüsran ve ertelemelerle çalkalandığı bu günlerde, Skyrim için yapılan Oblivion Remastered modu gibi bu tür modlar oyuncular için bir çok değişik seçeneğin kapısını aralıyor. Daha önce de The Witcher 3 için yapılan snowboard modunun haberini yapmıştık, ilerleyen vakitlerde daha fazla kaliteli modlar görmeye başlayacağız gibi görünmekte.

An itibariyle mod hem ModDB hem de NexusMods üzerinden yayınlanmış durumda. Eğer Silent Hill ile aranız iyiyse ve Fallout 4’te de deneyimlemek istiyorsanız indirebilirsiniz. Görüşlerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir:

Bu Skyrim modu ile karakter animasyonlarınız değişecek
Bu mod aracılığıyla Hitman 3 FPS olarak oynanabiliyor
GTA V için Ultimate Superman modu yayınlandı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu