Oyun ve Ekipman

Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor

Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor

Twitter üzerinde bir kullanıcı aracılığıyla tespit edilen bir husus, kuvvetli bir olasılıkla iki oyunun da sisteme ekleneceğini gösteriyor. Fallout 4 ve Skyrim Xbox Game Pass kütüphanesine eklenebilir. Bir oyunun Game Pass sistemine gelmesi için, önce bir Microsoft Store sayfası olması gerekiyor. Fallout 4 ve Skyrim‘i aynı anda içeren bir paket ise dün Microsoft Store üzerinde listelendi. Anlaşılan ikisi birden aynı pakette gelecek. Bunların bunun yanında The Evil Within için de bir listeleme yapıldı.

Fallout 4 ve Skyrim Xbox Game Pass PC yolcusu

Fallout 4, The Evil Within ve Skyrim Xbox Game Pass yolcusu gibi görünmekte. Dün yaptığımız Microsoft’un Bethesda satın alımını tamamlaması haberinde aslında bundan biraz bahsetmiştik. Game Pass sisteminde olan ve olmayan Bethesda oyunlarını ayırarak, hangilerinin gelmesini bekleyebileceğimiz hususunda fikir sahibi olmuştuk. Şimdi ise beklenildiği üzere Bethesda oyunları bi hayli hızlı bir biçimde kütüphaneye eklenemeye başlıyor. Konsol için bazıları hali hazırda sistemde olsa da, an itibariyle söz konusu olan PC sürümleri.

Şimdi kaldırılsa da söz konusu mağaza sayfası listelemesi, çıkış tarihi olarak 12 Mart’ı işaret ediyordu. Öyle görünüyor ki yarın Fallout 4, The Evil Within ve The Elder Scrolls V: Skyrim, Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek.

Fallout 4 ve Skyrim, Xbox Game Pass PC için geliyor

Burada belki tedirgin edici yalnızca bir şey var. Söz konusu iki oyunun da büyük ölçüde modlar kullanılarak oynanması. Xbox Game Pass bazı oyunlar (Slay the Spire gibi) için halen tam mod desteğine sahip değil. Bu da gözleri doğrudan Microsoft’un üzerine, gelecek oyunların mod desteğinin olup olmayacağına çeviriyor. Zira bu iki oyun için de mod faktörü çok mühim.

Özellikle Skyrim’in sisteme eklenmesi, aslında hayranlar aracılığıyla uzun süredir bekleniyordu. Microsoft’un Bethesda ana şirketi ZeniMax‘ı bünyesine katması ve dün satın alımı bitirdiğını duyurmasıyla serilerin hayranları için güzel günlerin geldiğini aktarabiliriz. Ayrıca bi hayli beğeni alan korku oyunu The Evil Within de yakında zamanda kütüphanede boy gösterebilir. Bunun üzerine hangi Bethesda oyunlarının daha sisteme geleceği halen belli olmasa da, Microsoft yeni oyunların bazıları için Xbox ve PC’ye özel bulunacağına dair ufak işaretler vermişti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu