Oyun ve Ekipman

Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Fallout 76 2021 yol haritası bilgisi verildi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Fallout 76 2021 yol haritası bilgisi verildi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Fallout 76 2021 yol haritası bilgisi verildi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Fallout 76 2021 yol haritası bilgisi verildi

Fallout 76 2021 yol haritası ve oyuna gelecek olan yeni içerikler ile ilgili açıklama yapıldı. Çıktığı dönem eleştirilerin odağı olan yapım bildiğiniz gibi ardındandan gelen güncellemeler ile toparlanmaya başlamıştı.

Fallout 76 2021 yol haritası ve detaylar

Oyundan umudunu kesmeyen Bethesda yeni güncellemeler ile oyuna olan desteğine sürdürmekte. Firmanın bu sene çıkacak yeni içerikler ile ilgili yaptığı açıklama şu biçimde;

Güncelleme takvimi

İlkbahar

İlkbahar güncellemesiyle silahlarınızı kuşanın! S.P.E.C.I.A.L. loadout’ları, C.A.M.P. hücreleri, Mannequin’ler ve çiçeği burnunda Daily Ops genişletmesi karşınızda. Yeni özelliklere derinlemesine bir bakış için Inside the Vault makalesine inceleyebilirsiniz. Bethesda.net başlatıcısı üzerinden Fallout 76’ya sahip olan oyuncular, tüm bu yeni özellikleri ve fazlasını güncel PTS sürümümüzde şimdi deneyebilir.

Ayrıca, bu güncellemeyle Armor Ace de geri dönüyor. Hem de bu sefer Commissioner Chaos ve Yukon Five’a karşı şiddetli bir savaş içinde! 4. sezon, Puan Tablosu’na kozmetik içeriklerden tüketim eşyalarına kadar çiçeği burnunda ödüller getiriyor.

Fallout 76 2021 yol haritası açıklandı

Yaz

Geçen sene, Brotherhood of Steel’in Appalachia’ya gelişiyle birlikte oyuncular rütbeler arası karışıklıklara şahit oldu ve yollarında yeni önüne geçer keşfetti. Steel Reign, Brotherhood’un hikâyesini sürdüriyor ve çiçeği burnunda görevler, mekânlar ve kuvvetli yeni ödüller getiriyor. Kimin tarafında olacaksınız? Seçimleriniz Çorak Topraklar’ı değiştirecek. Bu yaz, oyuncuların kendilerine özgü tanınmış eşyalar üretebilmelerini sağlayan tanınmış modüller de geliyor. Oyun tarzınızı müthişleştirmek için size en uygun eşyaları üretin.

Sonbahar

Değişim rüzgârları ve bununla birlikte Özel Dünyalar’ın evrimi de geliyor! Önümüzdeki aylardaki çıkışına yaklaştıkça, daha fazla bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin. Ayrıca, oyunculara daha fazla oynanış yolu sunmak için Daily Ops’a yeni bir genişletme getiriyoruz.

Kış

Bu kış, dört yıldızlı tanınmış silahlar ve zırhlar ile çokça talep edilen C.A.M.P. Pet’lerinin gelişini müjdeliyor! Dünya dışı bir etkinlikte yeni tehlikelerle yüzleşin. Yepyeni Topluluk Görevi: Invaders from Beyond’da, tüm sunuculardaki oyuncular bir araya gelerek görevleri tamamlayacak, zorlu yeni düşmanlarla yüzleşecek ve yıldızlararası ödüller kazanacak. The Cultists of Appalachia, çiçeği burnunda sezon etkinliği The Ritual’da uğursuz bir işin peşinde! Point Pleasant’daki tarikatçıların heyecan verici ve tehlikeli bir ritüel hazırlamalarına yardım edin, karşılığında size eşsiz ödüller sunacaklar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu