Oyun ve Ekipman

Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için duyuruldu

Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için açıklamaldu, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için açıklamaldu başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için açıklamaldu ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için açıklamaldu

Geçen dakikalarda sona eren State of Play sunumunun en mühim açıklamalarından birisi Final Fantasy VII Remake Intergrade oldu. Geçen yıl PS4 için özel olarak çıkan Final Fantasy VII Remake‘ın Playstation 5’e geleceği açıklamalduğu gibi oyunun Intergrade isimi ile birlikte yeni bir görevi kapsayacağı da açıklanmış oldu.

Final Fantasy VII Remake ve Intergrade, PS5 için geliyor

Final Fantasy VII Remake Intergrade geçtiğimiz yıl çıkan oyunun yeni bir görev eklenen versiyonu diyebiliriz. Tabi oyun PS5’e geçerken görsel anlamda da bazı değişikliklere imza atılmış. Zaten yayına giren videoda yeni görev dışında bu görsel değişim üzerinde durulduğunu da göze çarpıyor. Görsel tarafta çözünürlük ile birlikte ışın izleme gibi teknolojiler oyuna eklenmiş durumda. tabi PS5 versiyonu ile birlikte bir çok oyunda gördüğümüz performans ve kalite modları karşımıza çıkacak.

1440P çözünürlüğe kavuşan oyunun Performans modunda 60 FPS olarak oynayabileceksiniz. Işın izleme ayrıntı kısmını aktifleştirecek olan kalite modunda ise oyun 30 FPS olarak çalışacak. Oyunun PS5 sürümü bunun bunun yanında Dualsense kontrolcünü haptik geri bildirim özelliğini de kullanacak.

Intergrade görevi ise Remake projesinde yer almasa da ana oyundan hatırlayacağımız Yuffie kişiliğini kntrol etmemize olanak sağlayacak. FF7’nin opsiyonel karakterlerinden birisi olan Yuffie’nin yanındaki karakter ise orjinal oyundan hatırlayamadığımız bir karakter. Bunun dışında görev için yayına giren videodaki sinematik bölümde da yine ana oyundan hatırlayamadığımız beyaz saçlı bir karakter daha yer alıyor.

Eğer hali hazırda Final Fantasy VII oyununun PS4 versiyonuna sahipseniz oyunun PS5 sürümüne bedava olarak ulaşabilecek ve dilerseniz kayıt dosyalarınızı aktarabileceksiniz. Lakin Yuffie’nin olduğu görev değişik bir fiyat ile satılacak. Final Fantasy VII Remake PS5 sürümünün 10 haziran 2021’de çıkacağını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu