Oyun ve Ekipman

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

İsimsiz bir proje olarak karşımıza çıkan Project Athia, geçtiğimiz hafta Forspoken adıyla açıklamalmuştu. Square Enix ve Luminous Productions aracılığıyla geliştirilen oyun için bugün yeni ekran fotoğrafları paylaşıldı. Nvidia GeForce’un Türkiye Twitter hesabı aracılığıyla yer alan görüntüler oyunun grafiklerini gözler önüne çıkarıyor.

Forspoken ekran fotoğrafları güzel görünüyor

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta yapılan Square Enix Presents sunumunda oyun ile ilgili ilk geniş bir şekilde bilgileri almıştık. Yapılan sunumda oyunun hikayesine, oynanışına ve atmosferine değinilen yeni bir açıklama videosu da yayınlanmıştı. Şimdi ise Forspoken için Nvidia GeForce Türkiye Twitter hesabı üzerinden yeni ekran fotoğrafları paylaşıldı.

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

Aslını söylemek gerekirse bir önceki günlerde yayına giren fragmandan alınmış gibi görünen ekran fotoğrafları, oyunun kuvvetli yönlerini bir bir ortaya koyuyor. Aynı zamanda oyunun bi hayli büyük düşmanları ve yer yer kasvetli, yer yer iç açan atmosferini de gözler önüne çıkarıyor. Fragmanda oyuncuların dikkatini çevrenin biraz donuk görünmesi çekmişti, tabi ekran fotoğraflarınden bu konuyla alakalı bir çıkarıma ulaşmak bi hayli güç. Yine de oyunun yeni nesil PlayStation 5’e çıktığını varsayarak grafikler anlamında bizi üzeceğini söylemek güç.

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

Yayınlanan fragmanda ve ekran fotoğraflarıne dayanarak Forspoken boss savaşlarının bi hayli heyecanlı geçeceğini aktarabiliriz. Oldukça büyük ejderha, mutant ayı gibi farklı düşmanlar şuana dek gördüklerimiz içindeydı. Ayrıca oyunun bi hayli hızlı yapısı hem dünyasında gezerken, hem de savaşları sırasında bize büyük keyif verecek gibi görünmekte. Yine düşmanların da en az bizim kadar bi hayli hızlı olduğunu aktarabiliriz.

Forspoken oyunundan yeni görüntüler geldi

Bunun bunun yanında Square Enix Present sunumunda yapılan bütün açıklamaları bir haberimizin detay kısmında toplamıştık. Yeni Life is Strange oyunuyla birlikte Outriders gibi ilgi çeken yapımlara dair haberlerin hepsini okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Forspoken için yayına giren ilk fragmanın olduğu haberimizi de okumayı unutmayın. PlayStation 5 ve PC platformları için 2022’de çıkacak yapım ile ilgili bildiklerimiz halen bu kadar. Frey Holland’ın fantastik bir dünya çapında hayatta kalma mücadelesi verirken sihirlerinden yardım alacağı Forspoken, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek. Peki sizler bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde bizlerle ve diğer okurlarla paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu