Oyun ve Ekipman

Forza Horizon 4 Steam en çok satanları arasında

Forza Horizon 4 Steam en fazla satanları içinde, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Forza Horizon 4 Steam en fazla satanları içinde başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Forza Horizon 4 Steam en fazla satanları içinde ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Forza Horizon 4 Steam en fazla satanları içinde

Forza Horizon 4 Steam sürümü, çıkışıyla birlikte büyük ilgi gördü. Hem ülkemiz için yapılan fiyatlandırmanın -artık ne zaman yükselecek diye korkuyla beklesek de- çok cazip olması hem de bireylerin oyunu daha sosyal bir platform olan Steam’den oynamak istemesi, çok satanlara girmesiyle neticelendi. Eminim sizin de arkadaş listenizde en az 3-4 kişi çıkar çıkmaz oyunu satın almıştır. Oldukça başarılı bir yarış oyunu olan Forza Horizon 4, anlaşılan şarap misali eskiyecek.

Forza Horizon 4 Steam sürümü yoluna çok iyi başladı

Dünya çapında en fazla satanlarda listenin başını Valheim ve Loop Hero tutuyor fakat Forza Horizon 4 Steam için çok iyi bir başlangıç yaptı. An itibariyle listede altıncı sırada bulunan yapım özellikle Türk oyuncular aracılığıyla bi hayli ilgi gördü. Türkiye için standart sürümünün 92,00 TL fiyatıyla satılması onu, sınıfında sahip olabileceğiniz en uygun yarış oyunu yapıyor. Muadillerine kıyasla bi hayli uygun fiyatıyla Türk oyuncuların yüzünü güldüren yapımın incelemeleri de bir çok teşekkür notuyla dolu. Umarız bu fiyat önceden Horizon Zero Dawn’da olduğu gibi bir anda yükselmez. Lakin şöyle de bir sorun var ki bazı kullanıcılar Xbox Game Pass ile kaydettiği ilerlemeyi bu sürüme aktaramadığından şikayetçi.

Hali hazırda Forza Horizon 5 söylentileri ortalıkta dolaşsa da, halen bu hususta resmi bir açıklama veya açıklama yapılmış değil. Bu nedenle hayranlar, en azından yeni bir oyun açıklamasu gelene kadar Steam platformundan son oyunla zaman geçirebilir.

Forza Horizon 4 Steam en çok satanları arasında

Forza Horizon 4 ile ilgili

Playground Games aracılığıyla geliştirilen ve Microsoft Studios aracılığıyla yayına giren yarış oyunu, ilk kez 28 Eylül 2018’de piyasaya sürüldü. Xbox One ve PC platformlarına çıkan oyun, yeni nesilde Xbox Series X / S ile yoluna devam edecek. Forza Horizon serisinin dördüncü oyunu olan yapım, bunun yanı sıra şuan için son oyunu. Sevilen oyunun incelemeleri de bi hayli olumlu. MetaScore’u 88 olan yapım kullanıcılardan da 78 almayı başarmış. Neredeyse üç yaşına girecek olan oyun hala taş gibi görünmekte ve oyunculara tarifsiz bir yarış deneyimi vaat ediyor. Steam’de standart sürümü 92 TL fiyatıyla satılırken Deluxe Edition 125,00 TL ve Ultimate Edition 150,00 TL fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Rakip yarış oyunlarına nazaran bi hayli uygun fiyatıyla Türk oyuncuların dikkatini üzerine çekmeyi çoktan başardı bile. Sizler de oyun ile ilgiliki görüşlerinizi yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu