Oyun ve Ekipman

Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı

Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı

Hemen hemen her şeyi bir oyun kontrolcüsüne çevirmeye çalışan bir YouTuber ile karşınızdayız. Bunun yanı sıra bir bir nar, tava, manken bacağı ve arada bir ise bir ekmek olabiliyor. Bugün izleyeceğiniz videoda Rudeism kullanıcı adlı bir YouTuber, “Francala” adı verilen bir çeşit Fransız ekmeğini oyun kumandasına dönüştürüyor. Evet, ekmek ile Call of Duty Warzone oynuyor.

Ekmek ile Warzone oynayan YouTuber

Rudeism aşağı yukarı her şeyi bir oyun kumandasına çevirmesiyle tanınan bir YouTuber. Alt tarafta bulunan videoda bir ekmeği nasıl oyun kontrolcüsüne çevirip kullandığını görmelisiniz. Bu yöntem, aslında bir çok değişik durumda avantaj elde etmek için kullanılabilir. Ekmeği tüfek gibi havada tutarak silahın kontrollerini, hareket ettirerek sağlayacak biçimde tasarlamış. Üzerine yerleştirdiği butonlar ise kişiliğini kontrol etmek için yerleştirilmiş. Oyunun başında bir silah bulmak için saldırı altındayken bir çatıya atlıyor ve aradığı silahı buluyor. Sonrası ise çok enteresan…

Francala ekmeği ile Call of Duty Warzone oynadı

Bu zorlu ilk etaptan sonra Rudeism silah bulmayı başarıyor ve aşağıdan kendisine ateş eden oyuncuyu “ekmek ile öldürüyor.” Aklıma bir çok kötü şaka gelse de yapmayacağım, fakat siz şimdiden tahmin etmişsinizdir. Burada enteresan olan ise ekmek ile bu kadar iyi nişan almış olması. Klavye & fare ile FPS oyunları oynayan biri olarak ekrana hayretler içinde baktım ve sırrını çözmek için defalarca seyrettim. Sanırım sırrı ekmeğin düşük randımanlı undan yapılan bir Francala ekmeği olması… Zaferini kutlamak için de oyun kumandasından bir ısırık alıyor.

I built a baguette into a motion controller to play Warzone from r/CODWarzone

Reddit gönderisinin geri kalanında Rudeism bu kontrolcüyü nasıl geliştirdiğini açıklıyor. Ekmeğin üzerine birkaç buton koymuş ve ekmek ile nişan almak için de bir jiroskop kullanmış. Bütün bunları Arduino ile bir araya getirip kontrolcüsünü oluşturduğunu açıklıyor. Rudeism “işe yarıyor” diyor. Lakin uzun süre oynamak için elektriğe ihtiyaç duyduğunu dile getiriyor. Yine de 8 saat kadar süren oyunlardan sonra bi hayli iyi dayandığını da belirtiyor.

Gün geçmiyor ki oyuncular olağandışı bir şeyler yaparak günümüzü güzelleştirmesin. İşte ekmek ile Call of Duty Warzone oynayan Rudeism kanalı da bunu düzenli olarak yapıyor. Nar, tava, manken bacağı gibi nesnelerle oyunlar oynadığını izlemek istiyorsanız YouTube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu