Oyun ve Ekipman

GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek

GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek

NVidia bu hafta GeForce Now kütüphanesine altı yeni oyunun eklendiğini açıkladığu gibi mart ayında sisteme eklenecek olan oyunların listesini de paylaşımı yaptı. Bu açıklamaya göre bu ay 21 oyun GeForce Now kütüphanesine eklenmiş olacak. Konuyla alakalı verilen detaylar ise şu biçimde;

GeForce Now’da bu hafta hangi oyunlar var?

GeForce NOW üyeleri Mart ayında eklenecek bu yeni oyunları ve daha da fazlasını en sevdikleri dijital mağazalardan, desteklenen herhangi bir cihazda (PC, Mac, Chromebook, iPhone, iPad, Android yahut Android TV) oynayabilecekler. NVIDIA, her zaman keşfedilecek, bulmaca gibi çözülecek yahut kazanmak için savaşılacak yeni dünyaları ve oyunları her hafta GeForce NOW üyelerinin ulaşımine sunma maksadıyla hareket ediyor.

Yeni bir oyun kumandası olan Backbone One, GeForce NOW Tavsiye Edilen Ürün programına katılıyor. Backbone One, GeForce NOW’un Safari iOS deneyimi ile sorunsuz bir biçimde entegre olan bir iPhone oyun kumandasıdır. Kumanda, sağlam yapı değeri, harika tuşları ve başparmak pedleri ve geçişli şarj ile buluttan yayına giren her oyun deneyimi için müthiş bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca, Backbone One oyununuzu doğrudan telefonunuzdan kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan yerleşik bir görüntü yakalama tuşuna sahiptir. GeForce NOW Recommended Ürün hub ‘ında Backbone One ile ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

GeForce Now sistemine Mart ayında 21 oyun eklenecek

Bu ayın tam listesi aşağıda olup, bu hafta yayına girecek yeni oyun sürümleri ise kalın harflerle açıklanmıştır. Bu haftaki oyunlar içinde Loop Hero’nun eş zamanlı lansmanı, Disgaea PC desteği ve daha fazlası yer alıyor. Oyunlar gün boyunca GeForce NOW sunucularından yayına girecektır.

4 Mart Perşembe GFN Oyunları Listesi:

Disgaea PC (Steam)
Legends of Aria (Steam)
Loop Hero (Steam’de gün ve tarih sürümü)
The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos (Steam)
Wargame: Red Dragon (4-11 Mart  Epic Games Store’da ücretsiz)
WRC 8 FIA World Rally Championship (Steam)

 Mart ayında piyasaya sürülecek diğer GFN Perşembe Oyunları:

Door Kickers (Steam)
Monopoly Plus (Steam)
Monster Energy Supercross- The Official Videogame 4 (Steam)
Narita Boy (Steam)
Overcooked!:  All You Can Eat (Steam)
Pascal’s Wager – Definitive Edition (Steam)
Spacebase Startopia (Steam and Epic Games Store)
System Shock: Enhanced Edition (Steam)
Endzone – A World Apart (Steam)
Thief Gold (Steam)
Trackmania United Forever (Steam)
Uno (Steam)
Workers & Resources: Soviet Republic (Steam)
Worms Reloaded (Steam)
Wrench (Steam)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu