Oyun ve Ekipman

GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

GeForce Now Türkiye fiyatı belirlendi, Herkese Merhabalar Muhbirler.org takipçileri siz değerli okurlarımız için oyun kategorimizde GeForce Now Türkiye fiyatı belirlendi başlığı altında geniş bir şekilde bilgileri aktarmaya çalıştık. Yazımızın detay bölümünde GeForce Now Türkiye fiyatı belirlendi ile alakalı faydalı bilgiler bulunmaktadır.

GeForce Now Türkiye fiyatı belirlendi

GeForce Now Türkiye fiyatı resmi olarak bilgisi verildi. NVidia’nın geçtiğimiz yıl hizmete soktuğu bulut tabanlı oyun servisinin Turkcell Game+ desteği ile Türkiye’de faaliyete geçeceği açıklanmıştı. Geçen ay başlayan kapalı betasının ardından faaliyete geçmeye hazırlanan GeForce Now Türkiye fiyatı da farklı paketlere göre bilgisi verildi.

Basic paketinin ücretsiz bulunacağı bu açıklamaya göre Premium paket fiyatı ise aylık 74.9 TL olarak belirlenmiş. Ayrıca lansmana özel olarak 3 aylık bir paket fiyatlandırılmasının yapıldığını da göze çarpıyor. Açıkçası fiyatın tahminlerden yukarıda olduğunu görüyor olsak da en avantajlı paketin lansman özel paketi olduğu da gözüküyor.

GeForce Now Türkiye fiyatı bilgisi verildi

15 Şubat’ta başlayan kapalı beta süreci 15 Mart itibari ile tamamlanacak ve kullanıcılar bu tarih itibari ile paket alımına başlayabilecekler. Tabi önceden bilgisi verildiğı gibi giriş hususunda ilk söz sahibi olan bireyler sisteme ön kayıt olan kullanıcılar olacak.

GeForce Now Türkiye Paketleri

Yapılan açıklamaya incelediğimizde GeForce NOW powered by GAME+ servisi için üç farklı paket sunulduğunu göze çarpıyor. Daha önce altı çizildiği gibi Basic ve Premium paketi dışında sistemin ülkemizde açılışına özel olarak bir lansman paketi de tanımlanmış.

Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket olarak adlandırılan bu paketin doğal olarak ilerleyen zamanlarda kalkacağı ve bilgisi verildiğı gibi Basic ve Premium paketlerin kalacağı da belirtilmiş. Yani 3 ay için geçerli olan lansman paketini aldığınızda 4.aydan bu yana bu kullanıcı hesabıniz Premium paket kullanıcı hesabıne dönüşecek. Ya da aboneliğinizi sonlandırıp Basic pakete geçme şansınız da olacak. Yapılan açıklamaya göre GeForce Now Türkiye fiyatı ve özellikleri şu biçimde;

GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

Basic Paket – Ücretsiz

1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış biçimde hizmet verecektir.

Lansman Özel Premium Paket – 149,7 TL / 3 ay

Lansmana özel dizayn edilmiş sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel tekliftir. Ücreti aylık 49,9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak biçimde toplam 149,7 TL’dir. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli ulaşım hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX değeriyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

Premium Paket – 74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli ulaşım hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX değeriyle oyun oynama deneyimine sahip olacaktır.

GeForce Now Türkiye fiyatı belli oldu

Turkcell Game+ Paket Satışı Nasıl Olacak?

Paket fiyat aralıkları dışında firma abonelik satın almalarının nasıl bulunacağı ile alakalı bir açıklama da yapmış durumda. Yapılan bu açıklama ise şu biçimde; GeForce NOW powered by GAME+ ilk etapta sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecektir. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecektir. GeForce Now Türkiye fiyatı şu an için uygun gözükse de lansman sonrası nasıl bir fiyatlandırma yapılacağı halen bilinmemekte.

Game+ paket ve fiyat aralıkları

Yukarıda da yazdığımız üzere, GeForce Now sistemi ülkemizde Game+ desteği ile birlikte geliyor. Sisteme abone olabilmek için ülkemize özel olarak açılan gameplus.com.tr sitesinden üye olmanız gerekmekte. Üye olduktan sonra Basic paketi ücretsiz olarak, Premium paketi ise aylık 74.9 TL‘ye satın alabiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu