Biyografi

Gizem Hatipoğlu Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç Biyografisi?

Gizem Hatipoğlu Kimdir?, Bu makalemizde Gizem Hatipoğlu Kimdir? başlığı altında kişinin yaşı nereli olduğu kısacası biyografisi hakkında detaylı bilgileri aktaracağız.

Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Gizem Hatipoğlu Kimdir?

Çok sayıda kanalda sunuculuk yapmış ve önceden de katıldığı yarışmalarla adını duyurmuş ünlü isim Gizem Hatipoğlu ile ilgili ayrıntılı biyografiyi makalemizde bulacaksınız.

Gizem Hatipoğlu Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

1 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da doğan Gizem Hatipoğlu, 1.68 metre boyunda, 60 kilo ve İkizler burcudur.Evlendikten sonra soyad değiştirmiş olan güzel ismin gerçek adı Gizem Akın’dır.Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirmiş olan ünlü ismin bir tane abisi bulunmaktadır.

İlk olarak 2009 tarihinde Acun Ilıcalı tarafından organize edilen ve sunuculuğunuda kendisi yaptığı “Var Mısın Yok musun?” isimli yarışmada yer alan isim bu yarışmada toplam 1 yıl boyunca yarışmış ve toplam 135.000 tl ödül kazanmıştır.

Bu yarışma sonrası “Survivor Kızlar-Erkekler” yarışmasında yer alan isim ardından ise 2011 tarihinde sunuculuk yapmaya başlamış ve Star Tv ekranlarında yayınlanmış Süper Starlife isimli programı sunmuştur.kimdirkim-com 2016 tarihinde ise Kanal D ekranlarında sunuculuk yapan güzel isim, “Ev Gezmesi” programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

2010 tarihinde Hakan Hatipoğlu ile dünya evine girmiş olan ünlü ismin 2018 tarihinde Lila adında bir kız çocukları olmuştur.

En son olarak Fox Tv ekranlarında “Hayat Sensin” isimli program ile ekranlara gelen Gizem Hatipoğlu, 2010 yılında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde rol alarak bir dizide oynamıştır.

V 🙂

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu